Влітку у Нацполіції запрацює офіс реформ

Влітку 2017 року у Національній поліції України планують відкрити Офіс реформ, куди увійдуть співробітники поліції, донори та експерти з питань правоохоронної системи, повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв під час зустрічі з представниками Канади.

«Ми вже маємо досвід і можемо аналізувати результати проведення реформ. Вони мають поширюватися на всю нашу систему», – сказав голова Нацполіції.

Його заступник Костянтин Бушуєв також зазначив, що кожен поліцейський, незалежно від посади, має пройти інтенсивну підготовку. Процес навчання відбуватиметься за двома напрямками.

«Це початкова підготовка. Вона стосується тих осіб, які вперше потрапили до лав Національної поліції, і друга складова – це підготовка тих працівників, які вже сьогодні працюють. На сьогодні їх чисельність становить близько 90 тис. осіб», – повідомив Бушуєв.

Навчальні центри планується створити не тільки на базі в с. Віта-Поштова Київської області, а й у Житомирі, Рівному та Вінницькій області.

«Фактично готові на сьогодні навчальні центри, в яких є навчальна база. Кількість посадкових місць становить близько 1200 одиниць», – зазначив Бушуєв.

У свою чергу представники Канади заявили, що нададуть необхідну підтримку.

Раніше Нацполіція заявила про створення повітряного спецназу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук