Володимир Рекша - львівський силач

Стронгмен

Головні новини за 01 березняНовини Львова, 1 березня 2013, 20:54 1538 0

Він - найсильніший чоловік в Україні. І про його рекорди говорять в Україні та світі. Підняти 100-кілограмову гирю чи колоду, нести важезні валізи, перевернути колесо, потягнути машину - усе йому до снаги.

Володимир Рекша - чемпіон України з важкої атлетики та просто львівський силач.

Однак богатир був хворобливим. І спочатку про великий спорт ніхто навіть і не думав. Ситуацію змінила серйозна хвороба у 13 років.

З того часу усе й почалося. Заняття у секції важкої атлетики поблизу дому захопили юного Володю.

Силачі у залі тоді в дитинстві й стали авторитетом та прикладом для хлопця. Бажання перевершити їх та стати ще кращим спонукало Рекшу постійно і наполегливо тренуватись.

На юнацькому шляху були, звісно, і травми, і розчарування. Однак вже у 21 Володимир Рекша стає членом збірної України з важкої атлетики. Щоправда підкорити змагання п’яти кілець у Пекіні йому так і не вдалось. Відтак вже у 28, опісля невеликої перерви, Володимир вирішує перейти в інший вид спорту.

Окрім звання найміцнішого чоловіка країни, Володимир Рекша встановив іще декілька рекордів - у вправі лог-ліфт подужав 156-кілограмову колоду, у тязі платформи - 29 разів підняв автомобіль вагою 300 кг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук