Восени на Яворівському полігоні відкриють перший в Україні імітаційний центр військових навчань

СуспільствоЮлія Лавришин, 21 червня 20173420
Система MILES для БТР-80, закуплена за кошт США для імітаційного центру військових навчань

До вересня завершать облаштування першого в Україні навчального імітаційного центру військових навчань на базі Яворівського полігону на Львівщині. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак.

«У нас серйозна робота по розвитку Яворівського полігону, по розвитку навчально-матеріальної бази. До 1 вересня буде побудований перший в Україні навчальний імітаційний корпус, як в Німеччині на базі США. Ми завершуємо будівництво – 3,5 тис. м2, – зазначив Степан Полторак. – Це буде сучасний центр, який відповідає всім стандартам НАТО».

Будівництво нового імітаційного центру моделювання бойових дій за стандартами НАТО на Яворівському полігоні було розпочато минулого року.

Для його облаштування коштом США закупили бригадний комплект імітаційної системи MILES для забезпечення Міжнародного центру миротворчості вартістю 22 млн доларів США. Систма MILES признаена для імітації реальних умов бою під час тактичної підготовки особового складу армії та дає можливість збройне зіткнення формувань з використанням бойової техніки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук