ВР закликала світову спільноту не визнавати виборів президента Росії в окупованому Криму

Верховна Рада закликала Раду Безпеки і Генеральну Асамблею ООН, ОБСЄ, Європейський Союз, НАТО, міжнародні організації, іноземні парламенти та уряди не визнавати легітимність виборів президента Росії у Криму в разі їх проведення на окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя. Відповідну постанову на засіданні в четвер, 1 березня, підтримали 255 народних депутатів.

«Звертаючись до Ради Безпеки і Генеральної Асамблеї ООН, ОБСЄ, Європейського Союзу, НАТО, інших міжнародних організацій, парламентських асамблей, іноземних парламентів та урядів, Верховна Рада України закликає: застосувати всі належні засоби, щоб застерегти органи влади і окупаційну адміністрацію РФ від проведення виборів президента РФ на тимчасово окупованій території України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополі», – йдеться у зверненні.

У ньому також зазначається, що «у разі проведення голосування на тимчасово окупованій території АРК і Севастополя засудити його, не направляти до цього регіону спостерігачів, зокрема і в складі міжнародних місій, а також відзначити у висновках спостережних місій, зокрема направлених під егідою ПА ОБСЄ, факт нелегітимного голосування на тимчасово окупованій території АРК і Севастополі, що суттєво спотворює результати голосування загалом у РФ».

Нагадаємо, вибори президента Росії пройдуть 18 березня. Раніше до їхнього невизнання на території Криму світову спільноту закликав президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук