Втрата свободи – нас пронумерували !

Ростислав Дацків, 17 квітня 20098249

Згадаймо номерне татуювання на руках в’язнів концтаборів. Навіщо ім’я, якщо може бути номер. Імена однакові, повторюються, а номери різні. Навіщо так багато цифр - номер паспорту, номер банківського рахунку, номер мобільного телефону, ip-адреса інтернет-користувача, ідентифікаційний код, код IMEA.

Бог створив людину бути вільною. Дав їй шанс вибирати між світлом та темрявою, добром та злом. Однак протягом всієї історії людства спокуса глобального панування ставала причиною багатьох нещасть та трагедій. Не потребують коментарів та навіки будуть віяти холодом такі історичні постаті, як Ірод, Гітлер, Сталін, Піночет та страшні слова „війна", „голокост", „голодомор".

Чому так буває ? Бажання заробляти великі кошти провокує інтриги на глобальному рівні. Уряди національних держав перетворюються в керівників сільських рад, які не спроможні протистояти тиску глобальних компаній. Заради плантацій кокаїну, нафти та газу провокуються військові конфлікти, формуються нові формати інформаційних та торговельних воєн. Визнаний класик економічної теорії капіталізму Карл  Маркс писав, що немає такого злочину на який не піде капіталіст заради великих прибутків.

Буржуазне суспільство повне недоліків, однак людство не придумало кращої моделі економічних відносин. Комунізм виявився неспроможним вбити відчуття власного самоусвідомлення, бажання мати недоторкану власність та бути вільним громадянином демократичного суспільства. Соціалізм став довгим та важким шляхом до капіталізму J.

Інтернет, мобільний зв'язок, електронні гроші - це додаткові можливості відчувати себе в глобальному інформаційному просторі, можливість миттєво отримувати інформацію, а отже приймати правильні рішення.

Однак, на думку сильних світу - за все треба платити. І не тільки грошима, а й власною свободою. Втрата свободи відбувається з надзвичайною швидкістю. Згадаймо ідентифікаційний код - без нього не можна відкрити рахунок в банку, продати нерухомість. А може Ви хочете відкрити візу у країни Старого Світу - готуйте відбиток пальця.

Але це ще можна зрозуміти - ідентифікації особи необхідна для боротьби з відмиванням брудних коштів, тероризмом та для контролю за сплатою податків. Однак картотека відбитків пальців мабуть спільна, як для порушників закону та чесних громадян. Отже Ви вже потенційний злочинець J.

Але виникає питання, навіщо так старанно взялися за ідентифікацію IMEA кожного телефону, чи справді для боротьби з контрабандою? А вимога вести протокол роботи кожного інтернет-користувача за його ІР-адресами. Мабуть не сексуальна орієнтація інтернет-користувачів когось зацікавила. Швидше всього нами хочуть маніпулювати.

Нас пронумерували. Ми давно вже не вільні. У фінансовій кризі знайшовся один позитив - електронні гроші дали збій, Ми ще можемо користуватись готівкою. Поки що...

 Давайте задумаємося. Хто хоче знати, скільки ми заробляємо, за кого голосуємо, кого любимо, чим цікавимось? Демократія - це влада народу. Підприємницька діяльність це економічна свобода. Ми не повинні стати зомбі, ми достойні кращого !

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 9

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Luna-Tic 16 вересня 2010, 05:12

  Да действительно статья жесть. Автор почитай историю протокола тсп\ип и я думаю глаза откроются а так же законы (хотя бы время от времени) ну вот к примеру законопроект № 4042-1 «О перехвате и мониторинге телекоммуникаций» можем еще пообщаться на тему откатов в этой же сфере (кто производит-поставлят сорм рынок как бы не маленький) Хочешь скрыться найдешь способ к примеру ВПН сервис + 2 сервака с впн и никто не найдет если нужно.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Редактор 3 червня 2009, 15:41

  Сіськи надто складна тема :)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Пупсік 8 травня 2009, 10:48

  тєма сісєк нє раскрита

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук