Які претензії до Європи?

Нам би самим варто навчитися

БлогиОлег Оленюк , 20 січня 2015 60
Олег Оленюк
громадський діяч

Хлопці та дівчата! У мене просте запитання до усіх, хто ображається на Європарламент і Раду ЄС через те, що, мовляв, вони вже вчора-позавчора не визнали кубла ДНР та ЛНР терористичними органазаціями. А ви пробували оцінити позицію європейців з технічно-бюрократичної, правової та політичної точки зору?

Ось ми (Украхна як держава) вимагаємо дотримання всіма сторонами Мінських домовленостей. А що і у кого ми будемо вимагати, якщо, припустимо, ЛНР і ДНР будуть визнаті терористами? Ми що будемо визнавати якісь взаємні зобов'язання з терористами? А тепер уяваіть європейців, для яких Мінські домовленості - це чи не єдина договірно-правова (хоч з ве-ли-чез-но -ю умовністю) основа для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі?!.

А тепер гляньте на правовий бік справи. МИ хоч когось з керівників ДНР чи ЛНР притягли до кримінальної відповідальності за терористичні дії? У нас був в руках Губарєв. Та його виміняли на СБУшників... Відтак треба спочатку претензії виставляти нашим СБУ і ГПУ за те, що досі не забезпечили правової основи для визнання донецької "вати" терористами, а вже потім апелювати до європейців. Бо виходить щось на кшталт вимоги жорстких санкцій.

Вже Європа і США активно вводили у дію економічні обмеження щодо РФІ, а ми ще тихенько приторговували продукцією подвійного призначення (кажуть, цю крамничку вже прикрили)...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук