Яценюк після зустрічі з Байденом: санкції мають діяти, доки Росія не покине Україну

Лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк провів зустріч з Віце-президентом США Джозефом Байденом у Вашингтоні, що відбулася на запрошення Білого дому.

«До того моменту, доки Росія не виконає ключові безпекові умови на сході України, санкції повинні бути продовжені. Моя позиція залишається незмінною – санкції повинні залишатися до того моменту, доки Росія не покине українську територію – доки російські війська не заберуться з Донецька, Луганська і Автономної Республіки Крим», – наголосив Яценюк

Він підкреслив, що в питанні продовження санкцій проти Російської Федерації «Сполучені Штати відіграють ключову роль».

Відповідаючи на запитання журналістів, Арсеній Яценюк також підкреслив, що «американська сторона підтримує позицію, що перший і основний етап (мінського процесу) – це етап безпеки».

«Ми не можемо переходити до будь-яких політичних питань, не маючи безпекового вирішення», – сказав Яценюк.

«Я не сходжу з тієї позиції, яку неодноразово наголошував: є ключова умова для того, щоб взагалі далі дискутувати про політичне врегулювання, – безпека», – підкреслив Арсеній Яценюк.

«Росія повинна забратися з української території. Перше – це зупинка вогню. Цього так і немає. Друге – це відведення військ і тяжкого озброєння. Третє – це повернення контролю над українським кордоном. Це три ключові позиції, які є частиною «Мінська». І треба добиватися, щоб Росія їх виконувала», – наголосив лідер «Народного фронту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук