Яценюк подав до суду на автора розповсюдженої у ЗМІ брехні (ДОКУМЕНТ)

Яценюк подав до суду на автора розповсюдженої у ЗМІ брехні (ДОКУМЕНТ)
фото nfront.in.ua
Яценюк подав до суду на автора розповсюдженої у ЗМІ брехні

Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк звернувся із позовною заявою до суду на автора неправдивої інформації про начебто придбання ним 24-х вілл у Маямі. Справа розглядатиметься у Солом'янському районному суді Києва.

У позовній заяві йдеться, що поширена відповідачем – Олегом Торгалом інформація є недостовірною та такою, що абсолютно не відповідає дійсності.

Арсеній Яценюк заявляє, що не має і ніколи не мав у власності ані рухомого, ані нерухомого майна за межами держави Україна; не має закордонних рахунків у банках; не має жодного відношення до іноземних компаній, тим більше не є власником чи кінцевим беніфіціаром компаній, зареєстрованих за межами нашої Держави.

«Більше того, Арсеній Яценюк є виключно громадянином України і ніколи не мав громадянства іншої країни та не отримував права на постійне проживання у жодній країні світу», – йдеться в документі.

Повна інформація про належне лідерові «Народного фронту» рухоме і нерухоме майно, майновий стан та членів сім’ї міститься у декларації за 2015 рік, яка є в загальному доступі.

Крім того, зазначена неправдива інформація спростовується й тим, що ані позивач особисто, ані його довірені особи ніколи не відвідували Маямі з метою придбання у власність нерухомого майна.

Арсеній Яценюк звертається до суду визнати недостовірною інформацію, поширену Олегом Торгалом, та зобов'язати його протягом десяти календарних днів з дня набрання законної сили рішенням суду спростувати її в такий самий спосіб, яким ця неправдива інформація була поширена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук