Яценюк у Брюсселі: Відповідь на російську агресію – жорстка дипломатична позиція, санкції

«Російська агресія – це загроза Україні і всьому вільному світу. Відповідь на це – жорстка дипломатична позиція, санкції і сильні Збройні Сили», – наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у середу, 17 серпня, в Брюсселі по завершенні зустрічі з заступником генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

Арсеній Яценюк підкреслив, що безпекова ситуація в світі катастрофічна, і причиною цього в першу чергу є Російська Федерація: «Незаконна анексія Криму, захоплення Донецька і Луганська, агресія Росії проти Грузії, російська військова присутність в Придністров'ї, російська військова діяльність в Сирії. Росія дестабілізовує світ».

«Україна знаходиться на передовій захисту своєї незалежності і захисту країн-членів Європейського Союзу і країн-членів НАТО, – підкреслив лідер «Народного фронту». – Без реальної, дуже чіткої практичної допомоги від країн-членів НАТО, в першу чергу в постачанні озброєння для української армії, захистити Україну і захистити Європу проти озброєної до зубів Росії, яка має другий ядерний потенціал у світі, – непросто».

Лідер «Народного фронту» нагадав, що пакет допомоги, наданий НАТО Україні після Варшавського саміту, – практично найбільший за всю історію НАТО: «починаючи з допомоги в реабілітації українських військовослужбовців і закінчуючи допомогою в цілому в модернізації українських Збройних Сил і українського Міністерства оборони. Проте в цей пакет допомоги не входить постачання зброї. І це вже питання двосторонніх відносин України з країнами-членами Альянсу».

«Два роки ми не просто займаємося цим питанням – ми б'ємося, але остаточного рішення не прийнято. В цей час Росія витрачає мільярди доларів на озброєння і, фактично, здійснюючи військову інтервенцію проти України, створила такий тестовий майданчик для своєї зброї на території України проти українців і проти всього світу», – наголосив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що зараз завдання всього вільного світу – в першу чергу ще раз визначитися з приводу того, що Росія дестабілізовує світ.

«Росія не зупинила свою агресію проти України. І зупинити це можна тільки одним чином – спільною позицією, сильною, жорсткою дипломатичною позицією і сильними Збройними Силами України і всіх країн-членів вільного світу», – підкреслив лідер «Народного фронту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук