Європарламент закликав Росію вивести війська з України

Volodymyr Balyta, 13 березня 20147840
Російські війська в Криму

Росія повинна негайно вивести всі свої збройні сили з території України. Про це йдеться у резолюції, яку було підтримано на засіданні Європарламенту в четвер, 13 березня.

Депутати Європарламенту засудили акт агресії і вторгнення до Криму, який є невід'ємною частиною України. «Європарламент закликає до негайної деескалації кризи та негайного виведення усіх військових сил, які нелегально перебувають на українській території», – зазначено у резолюції.

У резолюції також зазначається, що депутати наголосили, що проголошений у Криму референдум про приєднання до РФ є нелегітимним та порушує Конституцію України і міжнародне право.

У резолюції окремо йдеться про необхідність активізації співробітництва у трансатлантичному вимірі заради врегулювання кризи.

Депутати також висловили незгоду і відкинули заяви російської пропаганди відносно того, що російськомовне населення в Україні потребує захисту, на чому ґрунтуються дії РФ.

Також Європейський парламент підтвердив право України подавати заявку на членство в Європейському Союзі.

Нагадаємо, після втечі з України відстороненого президента Віктора Януковича російські війська розпочали вторгнення на території України. Офіційно Росія не підтверджує, що об’єкти інфраструктури в Криму захоплюють російські військові, заявляючи, що це «самооборона російськомовного населення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук