З березня Збройні сили отримуватимуть новітні українські БТРи «Дозор-Б»

Постачання українським військовим високотехнологічних бронемашин «Дозор-Б», які розробив Державний концерн «Укроборонпром», розпочнеться вже в березні 2015 року.

Про це заявив перший заступник генерального директора концерну Сергій Пінькас під час випробувань військової техніки на полігоні, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«Бронетранспортери «Дозор-Б» – унікальні на світовому ринку і за ціною, і за технічними характеристиками машини. До них в Україні не було аналогів, які могли б вести бойові дії на території міста, мали б броню із захистом відповідно до міжнародних стандартів, були налаштовані під розміщення стрілецької зброї і військових модулів», – зауважив Пінькас.

Бронетранспортери «Дозор-Б» призначені для транспортування особового складу, перевезення вантажів і встановлення різного озброєння легкого типу, засобів зв'язку і спеціального устаткування в умовах можливого застосування стрілецької зброї та зброї масового                          ураження (ЗМУ). Ця броньована машина з колісною формулою 4x4 може ефективно використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів Збройних Сил при виконанні ними розвідувальних, дозорних, а також миротворчих операцій.

Бронетранспортер «Дозор-Б» здатний виконувати свої функції в будь-який час дня і ночі, як за наявності розвиненої мережі автомобільних доріг, так і в умовах бездоріжжя.

Як повідомляв ZAXID.NET, до 2016 року Державний концерн «Укроборонпром» планує збільшити виробництво українських танків майже в 25 разів – з 5                   до 120 одиниць щорічно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук