З Білорусі в Україну незаконно переганяють худобу
23 квітян співробітники Луцького загону Держприкордонслужби двічі затримували порушників кордону, які незаконно перетнули кордон з Білорусі та переганяли до нашої країни коня і двох корів. Про це ZAXID.NET повідомили у Держприкордонслужбі України.
Чоловіка з конем затримав наряд відділу прикордонної служби „Дольськ”. Щоб уникнути зустрічі з правоохоронцями, 31-річний житель Любешівського району Волинської області з твариною пробирався глухими лісами. Прикордонний наряд, який зупинив його, виявив у порушника накладну про купівлю коня на території Білорусі.
Ще двох наших співвітчизників затримали на ділянці відділу прикордонної служби „Самари”. Вони також поверталися з Білорусі та переганяли двох корів. Прикордонники перепинили двох 27-річних чоловіків з худобою на відстані 5 метрів від лінії рубежу.
Наразі на затриманих осіб очікує суд, який має встановити міру їх відповідальності. Копитну контрабанду вилучено, вирішується питання щодо передачі її в митницю.