За 50 років ДТЕК Бурштинська ТЕС виробила більше 534 млрд кВт год електроенергії

За словами головного інженера ДТЕК Бурштинської ТЕС В’ячеслава Селіванова компанія ДТЕК з 2012 по 2014 роки інвестувала в теплову електростанцію близько 180 млн. доларів.

«Кошти, які інвестує ДТЕК, йдуть на реконструкції блочного обладнання, на капітальні ремонти, а також для придбання допоміжного обладнання, яке необхідне для належного функціонування всього комплексу Бурштинської ТЕС, - каже він.

Так, наприклад, минулого року завершили реконструкцію блоку 5, а до того реконструювали блок 7.

За його словами, на відреконструйованих блоках встановлено нове обладнання, завдяки чому значно покращені техніко-економічні показники, зменшено аварійність, збільшено встановлену потужність і покращено екологічні характеристики. Також, як зазначив головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС, зараз електростанція чекає на реконструкцію блоку №10.

«Реконструкція 10-го енергоблоку має розпочатися у 2016 році. В цю реконструкцію буде вкладено ще близько 50 мільйонів доларів. Це також нове турбінне обладнання, це реконструкція котельного і блочного обладнання і також встановлення нового електрофільтру», - розповідає В’ячеслав Селіванов.

Окрім повної реконструкції, щороку на одному чи двох енергоблоках Бурштинської ТЕС, проходять капітальні ремонти. Це дозволяє продовжити роботу кожного відремонтованого енергоблоку ще на п’ять років та покращити показники їх роботи.

ДТЕК Бурштинська ТЕС унікальна тим, що вона працює в енергетичному острові. Бурштинський острів охоплює повністю Закарпатську область, південну частину Львівської області та західну частину Івано-Франківської області, а це близько 3 мільйони жителів України. З 2002 року Бурштинська ТЕС працює паралельно з об'єднанням європейських енергосистем UCTE. Це був перший крок для синхронізації української енергосистеми з європейською. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук