За день львівські комунальники демонтують десятки рекламних конструкцій

СуспільствоВіталій Кубліков, 30 липня 2015, 20:40 1237 1

Від початку року КП «Адміністративно-технічне управління» у Львові прибрало з міських вулиць 2,5 тис. не узаконеної реклами. Два рази на тиждень комунальники виїздять в рейди на полювання за самовільними вивісками.

Перш ніж бригади висотників починають знімати конструкції – їх власника мають про це попередити за 2 тижні наперед. Порівняно з минулим роком самовільної реклами у Львові побільшало, визнають демонтувальники.

«Кількість демонтажів зросла майже вдвічі. Сьогодні планується демонтувати близько сорока», – розповів керівник відділу КП «Адміністративно-технічне управління» Андрій Барилко.

З початку року комунальники прибрали вже понад 2 тис. рекламних площ. Більшість зняли таки самі підприємці після попередження. Один з них – власник крамниці на вул. Франка Богдан Вовк. Нині в нього вже все законно. Реклама не закриває фасаду будівлі.

«Була вивіска, але не погоджена ніким. Просто висіла, ми собі зробили. Я погодився, що сам демонтую. І сам собі ховаю», – зазначив приватний підприємець Богдан Вовк.

На склад у Малехові потрапляють усі конфісковані рекламні площі міста. За кожен день зберігання є офіційна платня – 17 грн без ПДВ. Плюс до цього порушникові доведеться заплатити за сам демонтаж і транспортування вивіски.

«Приблизно 15-20% демонтованих конструкцій забирають підприємці», – запевнив комірник Володимир Каспрівський.

Склад завалений так званими спотикачами. Міська рада на них взагалі не видає дозволів. Бо вони заступають прохід тротуарами. Усе це тут зберігаються максимум рік. Далі рекламу списують та ріжуть на метал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук