За несанкціоноване сміттєзвалище у Брюховичах Держекоінспекція нарахувала військовим штраф

Перевірка виявила на території військового містечка п'ять насипів сміття

Упродовж 31 жовтня – 10 листопада 2017 року працівники Держекоінспекції у Львівській області спільно із представником військової прокуратури проводили позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства квартирно-експлуатаційним відділом (КЕВ) м. Львова. Під час перевірки на території військового містечка № 210 в смт Брюховичі було виявлено несанкціоноване сміттєзвалище. Йдеться про п'ять насипів сміття.

«Побутовими відходами засмічено земельні ділянки загальною площею 133 м2 та об’ємом 78 м3, що є порушенням ст. 164 Земельного кодексу України та ст. 35 Закону України «Про охорону земель. Загальна сума збитків, нарахованих за засмічення земельних ресурсів, становить 442,35 тис. грн», – йдеться у повідомленні Держекоінспекції Львівщини.

Як повідомили ZAXID.NET у юридичному секторі Держекоінспекції Львівщини, перевірку на території військового містечка ініціювала військова прокуратура області.

«За інформацією військової прокуратури, вони мають у найближчий час усунути наслідки. 12 лютого у Господарському суді Львівської області має відбутися суд і буде вирішено, чи сплачуватимуть штраф, чи він буде меншим, чи його взагалі скасуть, зважаючи на певні обставини. У нас такої практики ще не було», – повідомили у юридичному секторі Держекоінспекції Львівщини.

Працівникам юридичного відділу Держекоінспекції пред’явлено претензію КЕВ м. Львова щодо добровільного відшкодування збитків у повному розмірі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук