За три дні у львівському ресторані виявили три різні випадки харчових отруєнь

Загальна кількість постраждалих від харчового отруєння у ресторані «Панська чарка» зросла до 11 осіб

За три дні у львівському ресторані виявили три різні випадки харчових отруєнь
Відвідувачі «Панської чарки» з трьох різних, не пов'язаних між собою компаній, потрапили до лікарні з харчовим отруєнням

Станом на ранок, 18 жовтня, у Львівській обласній інфекційній лікарні з харчовим отруєннням перебуває 11 осіб. Усі вони напередодні у різні дні – 14, 15 і 16 жовтня були у відомому львівському ресторані «Панська чарка».

Про це ZAXID.NET повідомила головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко.

За її словами, шестеро осіб, у яких діагностували харчову токсикоінфекцію, святкували весілля у «Панській чарці» 14 жовтня, на яке запросили 30 осіб. 16-17 жовтня вони опинилися в інфекційній лікарні з отруєнням. Серед них і молодята, на весіллі яких гуляли гості.

15 жовтня, за словами Наталії Тімко, у цьому ж ресторані інша компанія святкувала день народження. Четверо осіб з тієї компанії також опинилися в інфекційній лікарні.

16 жовтня у «Панській чарці» день народження відзначала ще одна компанія. І одна людина також опинилася в інфекційній лікарні з симптомами харчового отруєння.

«10 людей лікуються стаціонарно, а одна жінка попросилася на амбулаторне лікування, бо доглядає за дітьми», - розповіла Наталія Тімко.

Директор ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Роман Павлів повідомив ZAXID.NET, що працівники центру забрали всі необхідні зразки (їжі, змиви тощо) для проведення лабораторних досліджень. Результати будуть приблизно через тиждень, тоді й буде остаточно відомо, що саме спричинило отруєння людей.

Людей, які 14 жовтня святкували весілля у «Панській чарці», пригощали кондитерськими виробами, які приготували вдома і принесли з собою. Тож спершу була думка, що причина криється саме у домашній випічці, бо працівники ресторану запевняли, що всі страви в «Панській Чарці» готувалися відповідно до санітарно-епідеміологічних норм, які перевіряються в ресторані на постійних умовах.

ZAXID.NET хотів уточнити, чи приносили з собою якісь харчові продукти відвідувачі ресторану, які святкували у «Панській чарці» день народження 15 і 16 жовтня. Але працівника, який міг дати відповідь на це питання, на місці не було.

За даними аналітичної системи YouСontrol власниками ресторану «Панська чарка» є Тарас Колодій та дружина народного депутата Богдана Дубневича Тетяна, які також спільно володіють відомим рестораном «Грушевський». Колодію також належить кафе «Вірменка», визнане найкращою кав’ярнею Львова 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук