«Західенерго» має нового власника

Володимир Балита, 23 січня 201214420
«Західенерго» має нового власника

Компанія ДТЕК підписала договір про купівлю акцій із Фондом держмайна України. Понад 45% за майже два мільярди гривень перейшли у приватну власність. Інвестор вже оголосив про наміри вкласти у розвиток найбільшого виробника електрики в Західній Україні значні кошти.

Тепер ДТЕК - найбільша приватна енергетична компанія України - володіє понад 70% акцій «Західенерго». У наступні кілька років інвестор має намір модернізувати підприємство.

Крім того, ДТЕК має погасити два мільярди сімсот мільйонів гривень боргу «Західенерго» перед бюджетом. Також інвесторові належить впровадити міжнародні стандарти у сфері охорони праці та довкілля.

Як сировину для виробництва електрики будуть використовувати до 70% українського вугілля. Приватизація генеруючих підприємств закінчує багаторічний процес переходу енергетичної системи держави на ринкові засади.

«Західенерго» - п’ята за потужністю енергогенеруюча компанія України. До її складу входять три теплові електростанції: Ладижинська, Бурштинська і Добротвірська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук