Записка до Автоматики

БлогиЮрій Фінклер , 18 грудня 2014 149
Юрій Фінклер
Журналіст-фрілансер. Мешкає у Львові.

Інші блоги автора

Хто відключає в Україні світло — невідомо. Місцева влада відхрещується від цього із жахом, обленерго божиться, що то Київ, а Київ каже, що то не вони, а якась автоматика.

Автоматика ця ну просто як Миколай — всі знають, що він є, але ніхто його не бачив.

Тому звертатись щодо прохання, пов'язаного із світлом, буду до Автоматики — так само, як щодо подарунків звертаються до Миколая.

Напишу записку.

Мо', почитає і втішить.

 

Шановна Автоматико!

Ти можеш все на ниві електропостачання держави, ти  можеш дати світло і забрати його назад, ти за одну мить даєш надію і за одну ж мить позбавляєш її... Ти могутня і всесильна.

Я не знаю, скільки Тобі років. Мабуть, багато, бо Ти плутаєшся в графіках відключення і в переліку житлових масивів, в частині яких немає світла по три рази на день, а в частині світло не вимикається взагалі.

Я не знаю, якою є Твоя політична орієнтація. Мабуть, народжена Ти януковичами, бо робиш дуже велику кривду актуальній владі, безмірно зловживаючи своєю всемогутньою величчю.

Я не знаю, якої Ти конфесії, але прошу дуже Тебе не забути, що наступні дні є визначними для багатьох з тих, кому Ти часто не світиш. Нагадую Тобі, що в п'ятницю — Миколая, в середу — свята вечеря, в четвер — Різдво; сподіваюсь, Ти не дозволиш собі зробити зі світлом щось таке, що зіпсує людям довгоочікувані Свята, адже на ці свята люди заслужили...

Вірю, дорога моя Автоматико, що Ти прислухаєшся до прохань тих, хто без Тебе не може прожити й секунди.

Ну, а якщо ні — тоді тебе, стара, антидержавницька атеїстична потворо, ми вирахуємо і замінимо на молоденьку, патріотичну і духовно споріднену з українцями систему подачі світла.

Але то так, на всяк випадок.

Мо', почитаєш і втішиш...       

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук