Засновник «Эхо Москвы» заявив, що покидає радіостанцію

СвітРоман Ганкевич, 24 травня 2015155011
Засновник «Эхо Москвы» заявив, що покидає радіостанцію
Засновник «Эхо Москвы» Сергій Корзун

Засновник і перший головний редактор «Эхо Москвы» Сергій Корзун заявив, що йде з радіостанції і розкритикував нинішнє її керівництво. Про це повідомляє видання «Новое Время».

Корзун зазначив, що керівництво радіо зрадило своїх слухачів, а сам він відмовився «підтримувати новий курс капітана на підтримку рейтингу на шкоду базовим цінностям».

«Організм ще живе, але «смерть мозку» вже настала», - прокоментував у своєму блозі журналіст теперішній стан популярного в інтелектуальних колах Росії і країн екс-СРСР і чи не єдиного опозиційного радіо.

Корзун зазначив, що основною причиною його відходу стали два повідомлення помічника редактора станції Лесі Рябцевої у Facebook. Відома своїми неоднозначними коментарями журналістка написала, що російська опозиція - це «безжальні, одночасно безхребетні і жлоби, які брешуть самі собі», а «на роботі її оточують мудаки, які нічого не розуміють і не знають».

Засновник радіо додав, що чинний головний редактор Ехо Москви «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов ніяк не відреагував на критику.

Сам Венедиктов написав у своєму мікроблозі Twitter «Сам прийшов, сам пішов. Причини немає, це ж видно по тексту», а щодо висловлювань Рябцевої він додав, що не має наміру «виступати по кожному блогу і твіту співробітників».

Раніше Венедиктов після покупки холдингу УМХ олігархом Сергієм Курченком розкритикував журналістів видань Forbes і «Корреспондент», які відмовилися працювати під цензурою нового керівництва.

Слід також зазначити, що Сергій Корзун працював на «Эхо Москвы» з 1990 року, з перших днів її ефіру. До 1996 року він був її головним редактором.

«Генеза «Эхо Москвы» тісно пов'язана з горбачовською гласністю. Тоді читаюча і думаюча частина радянського суспільства відкрито отримала в своє розпорядження повні версії текстів кращих умів Росії та СРСР», - зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук