Завдання України

Союзників у нас немає, але ми повинні боротися за інвесторів

БлогиПетро Олещук , 30 листопада 2015 125
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

В України немає союзників. Є країна, яка хоче знищити Україну. Є країни, які бояться, що після України наступні в черзі на знищення - вони. Є країни, які побоюються, що знищення України погано може відбитися на їхньому торговельному балансі. Є країни, які хочуть використати Україну для реалізації своїх геополітичних завдань. Є країни, які хочуть на всьому цьому заробити.

Все це не так вже й страшно. Це нормально. Просто завдання України полягає в тому, щоб відкинути ілюзії і спробувати об'єднати всі країни, крім першої.

Зробити це складно, але можливо. Потрібно обгрунтувати для перших, що небезпека знищення - реальна, тому вони повинні кинути всі ресурси на Україну. Для других - що фінансові ризики для них величезні. Для третіх, що остання подібна гра завершилася розділом Польщі та світовою війною. Для четвертих ...

Для них, і для других, третіх потрібно довести, що Україна - вигідна інвестиція. Так, в це все впирається. Ми стільки намагалися викликати "співчуття", що ми його добилися. А допомоги - немає. Бо світова спільнота - НЕ богадільня. Ми можемо бути праві мільйон разів, але допомагати нам не будуть, бо всі подібна допомога - це інвестиції.

А інвестувати у нас поки що нікуди. Точніше, є куди, але не з цим режимом, ні з цим суспільним ладом - правлінням вузької касти феодальної пост-номенклатури, яка грунтується на що перетворилася в данину корупції. Союзників у нас немає, але ми повинні боротися за інвесторів, щоб вони потім захищали свої інвестиції, об'єднувати всіх ворогів Імперії, направляючи їх потенціал у потрібному напрямку. Але для цього спочатку потрібно відкинути старі ілюзії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук