Журналістів Головних новин Львова звинуватили у проведенні рейдів

Проти рейдів

Головні новини за 19 жовтняНовини Львова, 19 жовтня 2011, 23:56 1031 0

Керівник організації "Я – львів’янин" Андрій Антонищак, який захищає права підприємців малого бізнесу, власників кіосків, заявив: сюжет, у якому наші журналісти перевіряли чи продають алкоголь неповнолітнім після десятої, знятий спеціально на замовлення міської влади.

Підприємцям не сподобалися дії наших журналістів, зокрема сюжет, який вийшов у ефір 13 жовтня. Тоді журналіст Артем Лисак намагався купити алкоголь після двадцять другої, коли це заборонено.

“Фільмує малі архітектурні форми, чомусь тільки, при чому в 5 МАФах не продали пиво, в шостій продали. Цікаво тільки чия це була, і які будуть наслідки в цієї людини”, - каже Андрій Антонищак.

Підприємцю видався сюжет замовним.

“Ми періодично ходимо в рейди. Це дуже важливо, бо підприємці далі продовжують продавати алкоголь, як після 10 так і неповнолітнім. День перед тим я знімав, як без проблем неповнолітньому продали пляшку пива”, - каже журналіст Артем Лисак.

Подібні рейди журналісти "Нашого репортеру" проводять раз на півроку, а то й частіше. Вперше ми перевіряли, чи продають алкоголь дітворі ще у березні 2009-го. Після цього січні наступного року, коли лише прийняли ухвалу про заборону продажу алкоголю в нічний час. 2010-го у рейд ходили ще двічі. Кожного разу купити алкоголь вдавалось без труднощів. Якщо підприємцеві робота журналістів не сподобалась, то правоохоронці погодились спільно перевірити торгові точки.

“Давайте домовимся проведемо спільний рейд по місту Львова. Можемо виїхати у будь який район в області і провести такий рейд”, - каже речник обласного управління міліції Денис Харчук.

Виявляти торгівців, що нехтують забороною продавати алкоголь вночі та дітям, журналісти Нашого репортеру (Головних новин Львова) проводитимуть і надалі. Аби захистити інтереси львів’ян.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук