Зі серпня міжміські маршрути на Львівщині контролюватиме спеціальна служба

З 1 серпня на Львівщині в тестовому режимі має розпочати роботу єдина диспетчерська служба, яка відстежуватиме роботу приміського і міжміського пасажирського автотранспорту.

За її допомогою контролюватимуть наявність автобусів на рейсі, чи дотримуються вони графіка руху та маршруту, інформує прес-служба ЛОДА.

Відповідне завдання дав голова ЛОДА Олег Синютка представникам компаній, задіяних у формуванні автоматизованої системи керування рухом.

«На сьогодні із 694-х обласних маршрутів вже опрацьовано понад 100. В електронну базу внесено дані про наявні у перевізників транспортні засоби, зупинки на маршрутах, а також час прибуття на кожну зупинку. До 1 вересня буде опрацьовано дані понад 50 відсотків маршрутів», – розповів директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Андрій Щеп’як.

Паралельно також триває робота з обладнання GPS-навігаторами транспортних засобів, які працюють на приміських та міжміських маршрутах. До кінця року на всіх 1436 автобусах, які курсують областю, будуть встановлені такі пристрої.

Нагадаємо, у квітні депутати Львівської облради прийняли Програму з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах і вулицях міст Львівщини на 2015-2017 роки, відповідно до якої на Львівщині створять автоматизовану систему управління приміськими та міжміськими автобусними пасажирськими перевезеннями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук