У львівській фан-зоні – концерти щодня. Програма
З 7 червня по 1 липня у Львові на проспекті Свободи працюватиме офіційна фан-зона УЄФА.
У фан-зоні можна буде не тільки переглянути футбольні матчі, але впродовж усього єврочемпіонату кожного дня відбуватимуться концерти за участі зірок української естради. 5 днів, у які не буде матчів, у фан-зоні проходитиме «ФанАРТія». Вхід на фан-зону буде безкоштовним, окрім 29-30 червня у дні електронної музики.
Програма офіційної фан-зони Львова
7 червня – 1 липня 2012 року
7 червня – Відкриття офіційної Фан-зони Львова
18:00-18:55 - Урочисте відкриття офіційної фан-зони для перегляду матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу
18:55-19:00 - Піротехнічне шоу
19:00-20:00 - французький гурт «L’avion Rose»
20:00-21:00 - німецький хіп-хоп гурт Chefket, «ФлайzZza»
21:00-22:00 - Олександр Божик у супроводі Божик бенду та симфонічного оркестру «Беліссімо»
8 червня 14:25-14:45 - DJ Zaiceff 15:25-15:45 - Тарасова ніч 16:25-16:45 - Тарасова ніч 17:40-18:40 - Мандри 19:00-20:45 - матч Польща-Греція 21:45-23:30 - матч Росія-Чехія |
9 червня 14:25-14:45 - DJ Nimoff 15:25-15:45 - Ойкумена 16:25-16:45 - Ойкумена 17:40-18:40 - Mad Heads XL 19:00-20:45 - матч Нідерланди-Данія 21:45-23:30 - матч Німеччина-Португалія |
10 червня 14:25-14:45 - DJ Nimoff 15:25-15:45 - Дикі серцем 16:25-16:45 - Дикі серцем 17:40-18:40 - Антитіла 19:00-20:45 - матч Іспанія-Італія 21:45-23:30 - матч Ірландія-Хорватія |
11 червня 14:25-14:45 – DJNimoff 15:25-15:45 - Cherry Band 16:25-16:45 - Cherry Band 17:40-18:40 - ТНМК 19:00-20:45 - матч Франція-Англія 21:45-23:30 - матч Україна-Швеція |
12 червня 14:25-14:45 - DJ Elvis 15:25-15:45 – Хмародери 16:25-16:45 - Хмародери 17:40-18:40 - AtmAsfera 19:00-20:45 - матч Греція-Чехія 21:45-23:30 - матч Польща-Росія |
13 червня 14:25-14:45 - DJ Buratino 15:25-15:45 - Йорий Кльоц 16:25-16:45 - Йорий Кльоц 17:40-18:40 - Гайдамаки 19:00-20:45 - матч Данія-Португалія 21:45-23:30 - матч Нідерланди-Німеччина |
14 червня 14:25-14:45 – DJ Elvis 15:25-15:45 - Абу-Касимові Капці 16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці 17:40-18:40 - Green Silence 19:00-20:45 - матч Італія-Хорватія 21:45-23:30 - матч Іспанія-Ірландія |
15 червня 14:25-14:45 – DJ Buratino 15:25-15:45 - ГАВРИК 16:25-16:45 - ГАВРИК 17:40-18:40 - Друга Ріка 19:00-20:45 - матч Україна-Франція 21:45-23:30 - матч Швеція-Англія |
16 червня 14:25-14:45 – DJ Gagarin 15:25-15:45 – DJ Gagarin 16:25-16:45 – Шосте чуття 17:25-17:45 – Шосте чуття 18:25-18:45 – DJ Gagarin 19:25-19:45 – DJ Gagarin 20:05-21:25 – APRIL 21:45-23:30 - Греція-Росія, Чехія-Польща |
17 червня 14:25-14:45 – DJBuratino 15:25-15:45 –DJBuratino 16:25-16:45 - «К402» 17:25-17:45 - «К402» 18:25-18:45 - DJ Buratino 19:25-19:45 - DJ Buratino 20:05-21:25 - Бумбокс 21:45-23:30 - Португалія-Нідерланди, Данія-Німеччина |
18 червня 14:25-14:45 - DJ Gagarin 15:25-15:45 - DJ Gagarin 16:25-16:45 - Poupee F 17:25-17:45 - Poupee F 18:25-18:45 - DJ Gagarin 19:25-19:45 - DJ Gagarin 20:05-21:25 - Singleton 21:45-23:30 - Хорватія-Іспанія, Італія-Ірланді |
19 червня 17:40-18:40 - "Тартак" та Наш Формат 19:00-20:45 - матч Швеція-Франція 21:45-23:30 - матч Україна-Англія
|
20 червня 18:00-00:00 - Проект ФанАртія Виступи гуртів та виконавців: Сергій Жадан та «Собаки в космосі», «Quarpa», Михайло Барбара, «ZSUFF» & «Zavadskyj» «DrumТиАтр»
|
21 червня 14:25-14:45 - DJ Gagarin 15:25-15:45 - DJ Gagarin 16:25-16:45 - Kofei.IN 17:25-17:45 - Kofei.IN 18:25-18:45 - DJ Gagarin 19:25-19:45 - DJ Gagarin 20:05-21:25 - Patricia 21:45-23:30 - чвертьфінал |
22 червня 14:25-14:45 - DJ Gagarin 15:25-15:45 - DJ Gagarin 16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці 17:25-17:45 - Абу-Касимові Капці 18:25-18:45 - DJ Gagarin 19:25-19:45 - DJ Gagarin 20:05-21:25 - Оратанія 21:45-23:30 - чвертьфінал |
23 червня 14:25-14:45 - DJ Gagarin 15:25-15:45 - DJ Gagarin 16:25-16:45 - Шосте чуття 17:25-17:45 - Шосте чуття 18:25-18:45 - DJ Gagarin 19:25-19:45 - DJ Gagarin 20:05-21:25 - Чорнобривці 21:45-23:30 - чвертьфінал |
24 червня 14:25-14:45 - DJ Gagarin 15:25-15:45 - DJ Gagarin 16:25-16:45 - Ті, що падають вгору 17:25-17:45 - Ті, що падають вгору 18:25-18:45 - DJ Gagarin 19:25-19:45 - DJ Gagarin 20:05-21:25 - Kofei.IN 21:45-23:30 - чвертьфінал |
25 червня 18:00-00:00 - Проект ФанАртія Виступи гуртів: «Гич Оркестр», «Бурдон», «Гуцул Каліпсо», «AtmAsfera»
|
26 червня 18:00-00:00 - Проект ФанАртія Виступи гуртів: «Grand Big Band. UA», «Open Blues Band», «ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», «Jarek Smietana Band»
|
27 червня 14:25-14:45 - DJ SS-17 15:25-15:45 - DJ SS-17 16:25-16:45 - Оратанія 17:25-17:45 - Оратанія 18:25-18:45 - DJ SS-17 19:25-19:45 - DJ SS-17 20:05-21:25 - Джек О'Лентерн 21:45-23:30 - півфінал |
28 червня 14:25-14:45 - DJ SS-17 15:25-15:45 - DJ SS-17 16:25-16:45 - Дзвони Сонця 17:25-17:45 - Дзвони Сонця 18:25-18:45 - DJ SS-17 19:25-19:45 - DJ SS-17 20:05-21:25 - Rock-H 21:45-23:30 - півфінал |
29-30 червня 18:00-00:00 - ПроектФанАртія GOLDIE, KRYPTIC MINDS, ATOMIC HOOLIGAN. Першопрохідціукраїнськоїелектронноїмузики DJs DERRICK, TONIKA, MAX NRG, GARRY SHUMOFF, BOB ROVSKI, MAX NRG, MC NED тапольськіROS ft. LADY KATEE
|
1 липня
16:25-16:45 - Ярина Романів, Оксана Мочерад, Людмила Ясінська, Marisen
17:25-17:45 - Nameless
17:40-18:40 - Nameless
19:25-19:45 - НагородженняпереможцівЄВРОФАНу
20:05-21:25 - Green Silence
21:45-23:30 - фінал
01:30 - Піротехнічне шоу