64% львів’ян готові прибирати місто на толоках

5 жовтня 20114150

64% мешканців Львова готові долучатися до міських толок. Такими є результати дослідження, проведеного Центром вивчення громадської думки Інституту міста. Опитування проводили в серпні цього року методом «face to face» інтерв’ю.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, понад 70% львів’ян вважають за потрібне залучення мешканців району до толок, які проводяться в районі і виявили готовність долучатися до них,  усвідомлюючи свою  відповідальність за забрудненість району, оскільки 71,72% опитаних вважають, що забрудненість району створюють самі мешканці.

«Загалом, кількістю сміттєвих баків та місцем їхнього розміщення львів’яни задоволені. Так, майже половина опитаних (41,61%) вважають, що у їхньому районі не створені відповідні умови для дотримання санітарних норм. Більшість львів’ян задоволені частотою вивозу сміття (залежно від району – від 67% до 85%) та місцем  розташування сміттєвих баків (залежно від району – від 65 до 90%)», - повідомила соціолог Центру вивчення громадської думки Інституту міста Інга Козлова.

Довідка:

Соціологічне дослідження проводилось Центром вивчення громадської думки, методом «facetoface» інтерв’ю. Було опитано 800 респондентів, старших 18 років. Похибка репрезентативності вибірки  з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, 3% - для показників близьких до 25% або 75%, 2,1% - для показників близьких до 10% або 90%, 1,5% - для показників близьких до 5% або 95%, 0,7% - для показників близьких до 1% або 99%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук