Абоненти мобільного зв'язку рекомендують 4G

Суспільствопромоція, 30 квітня 2019, 14:40 613 0

Мобільний зв’язок сьогодні – це не просто можливість почути співрозмовника. Стільникова мережа настільки розширила можливості для мільйонів абонентів, що вже важко собі уявити життя без швидкого виходу в інтернет, де б ви не були. Це безмежні можливості зі своїм смартфоном у транспорті, діловій зустрічі, прогулянці у парку чи навіть у горах. Це цифровий світ у долоні. Епоха цифрових технологій стрімко увірвалась в життя українців із запуском мережі 3G¸ Це був стрибок в майбутнє для кожного абонента, хто вперше без Wi-Fi за лічені секунди завантажив через мобільні дані з інтренету. Однак, це вже історія розвитку телекомунікацій в Україні. Світ нестримно змінюється і можливостей технології третього покоління вже не вистачає. Тож в Україну увірвався новий стандарт зв’язку – 4G.

Тільки вдумайтесь, після запуску 4G мережі використання мобільного інтернету зросло у п’ять разів. А все тому, що пропускна здатність мережі четвертого покоління в десятки разів більша ніж 3G. За ідеальних умов можна розраховувати до 150 Мбіт на секунду, у порівнянні з 42,2 Мбіт/с. Саме тому можна без затримок виходити в інтернет у місцях чималого скупчення людей. Якісний стрім без затримки передачі даних з концерту, святкових площ міст, стадіонів – це те, що вже доступно абонентам, які вийшли на зв’язок нового покоління.

«4G зв'язок має безліч переваг. В першу чергу – це швидкість. Ви можете завантажити кліп за лічені секунди. А серіал – за хвилини. 4G дозволяє дивитись фільми онлайн без зависань та збоїв. Ще одна перевага – пропускна здатність мережі нового покоління в десятки разів більша, ніж в 3G», – каже спеціаліст компанії Київстар, Христина Захарчук

Однак, додають фахівці, перехід з одного стандарту на інший вимагає певних кроків. Так просто іконка 4G не з’явиться у вашому смартфоні. Щоб скористатись усіма перевагами 4G мережі потрібно в першу чергу перевірити ваш гаджет на сумісність та негайно замінити сім-картку, яка працювала без проблем з 3G. Це має бути лише USIM 4G Ready.

А як ж щодо швидкості та якості? Тут Київстар також тримає першість серед мобільних операторів України. За результатами тестів у популярному додатку Speedtest від Ookla саме Київстар відзначений як оператор з найшвидшим мобільним інтернетом в середньому по країні.

«Для мене, як студентки дуже важливо те, що я можу навчатись фактично on-line. Їдучи в університет я маю змогу в транспорті переглядати різноманітні відео, читати цікаві електронні книжки і різноманітні подкасти. Тому швидкий мобільний інтернет є незамінним в моєму навчанні», – розповідає студентка зі Львова Іванна

До речі, в багатьох тарифних планах Київстар доступ до таких ресурсів як YouTube, Wikipedia та освітньої платформи Prometheus не тарифікується.

Оперативно вести бізнес і постійно бути на зв’язку – невід’ємний атрибут способу життя для впливових людей. Погоджувати угоди, робити закупівлі, проводити відеоконфренції з партнерами та підлеглими, не думаючи про швидкість та якість зв’язку будь-де.

«Швидше працює інтернет, швидше отримуєш інформацію. Швидше комунікуєш. Мені стало зручніше та простіше працювати», – говорить менеджер і керівник Михайло Сидорович

У Львівській області до 4G зв’язку підключено вже 588 населених пунктів, це навіть більше ніж в Київській області. Загалом же Київстар інвестував понад 22 млдр грн в розвиток мережі 4G та підключив до неї 58% населення України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук