Абромавичус отримав листа від чиновниці Укрпатенту з зізнанням у розкраданні ₴150 млн

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 6 листопада 20155690
Абромавичус отримав листа від чиновниці Укрпатенту з зізнанням у розкраданні ₴150 млн
Айварас Абромавичус

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус опублікував у своєму Twitter скан листа за підписом директора з питань інноваційного та інформаційного розвитку Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) Нелі Полонської про явку з повинною у використанні службового становища в 2010-2015 роках для розкрадання і присвоєння близько 150 млн грн.

«Я хочу щиросердечно покаятися в здійсненні мною розкраданнях грошових коштів підприємства, на якому я працювала раніше і працюю зараз в період з 2010 року по 2015 рік включно, за цей період мною було, використовуючи своє службове становище, викрадено і присвоєно грошових коштів на загальну суму на близько 150 млн грн», – йдеться в документі (збережена орфографія автора).

«Так жила вся країна, вам мене не зрозуміти, такі були правила гри, і я їм повинна була відповідати», – наголошується в явці з повинною.

Згідно з документом, його автор усвідомлює, що перевірки фінансово-господарської діяльності Укрпатенту виявлять всі ці порушення, тому вирішила добровільно зізнатися у скоєних діях, щоб суд і правоохоронні органи врахували це як пом'якшувальну обставину.

«Явка з повинною… Отримав веселе лист. У наших людей з почуттям гумору - все в порядку! :)», – так прокоментував цей документ Абромавичус.

Явка с повинной... Получил веселое письмо. У наших людей с чувством юмора - все в порядке! :) pic.twitter.com/OrcGOBel0o

— Aivaras Abromavicius (@aivaras_aivaras) 5 Листопад 2015

Опублікований документ датований 2 листопада, а міністерство отримало його 4 листопада.

Агентство «Інтерфакс-Україна» спробувало отримати коментар Полонської, але не змогло цього зробити, оскільки зранку п’ятниці її ще не було на роботі.

Нагадаємо, «Укрпатент» відповідає за проведення формальної і кваліфікаційної експертизи заявок на об'єкти промислової власності на відповідність умовам надання правової охорони, виносить рішення про видачу охоронних документів, забезпечує здійснення державної реєстрації об'єктів промислової власності та офіційної публікації відомостей про них.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук