Адвокат передав ГПУ документи про тимчасовий притулок Януковича в Росії

Адвокат передав ГПУ документи про тимчасовий притулок Януковича в Росії
Віктор Янукович має притулок в РФ до листопада 2017 року

Адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк передав Генеральній прокуратурі України офіційне повідомлення про статус екс-президента в Російській Федерації. Копію відповідного документа він також надав агентству «РБК-Україна» разом із заявою про відмову прийняти підозру у держзраді.

Згідно з документом, Віктор Янукович отримав свідоцтво про надання тимчасового притулку на території Російської Федерації. Воно було видано екс-президенту УФМС Росії по Ростовській області 26 листопада 2015 року на один рік. Пізніше термін його дії був продовжений ще на рік - до листопада 2017 року. Як говориться в свідоцтві, Віктор Янукович поставлений на облік в Радянському районі Ростова-на-Дону.

«Свідоцтво про надання тимчасового притулку є документом, що посвідчує особу його власника, і підтверджує законність перебування даної особи на території Російської Федерації. Особа, яка отримала тимчасовий притулок, не може бути повернута проти її волі на територію держави своєї громадянської належності (свого колишнього звичайного місця проживання)», – сказано в документі.

Як відомо, раніше слідство неодноразово заявляло, що Росія не надає жодних відомостей про статус Януковича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук