Агітаційні матеріали львівських кандидатів у депутати після виборів отримують нове застосування
Банери віддають військовим на фронт, а паперову агітацію – на переробку
Громадська організація «Допоможи фронту» закликала усіх, хто брав участь у виборах та має рекламні банери, приносити їм цей агітаційний матеріал на вул. Стрийську, 106 (магазин «Резервіст»). Адже він потрібен військовим на передовій.
«Банери завжди потрібні на фронті, ще спочатку війни. Це і облаштування бліндажів, це накриття від дощу, від болота. Ними навіть накривають БТРи, БМП. Тобто це така річ, яка завжди потрібна на фронті», – додав Богдан Масляк, голова ГО «Допоможи фронту».
Військовим волонтерам збирається відвезти свої банери і Наталя Піпа – кандидатка від партії «Голос», яка здобула перемогу на виборчому окрузі №115. Зараз збирає їх по штабах.
«У нас було кілька штабів. У кожному є десь від 30-ти і більше банерів. Ми будемо їх збирати, возити», – зазначила новообрана народна депутатка Наталія Піпа.
Макулатури ж залишилось у штабі небагато, втім і її здадуть, а гроші обіцяють віддати на якусь добру справу.
У міській сортувальні сміття «Зелена коробка» вже зібрали кілька клунків із паперовою агітацією кандидатів у народні депутати, а також – понад сотню їхніх банерів.
«Макулатуру ми просто пресуємо в тюки і потім відправимо з іншим картоном та папером, який приносять інші люди на переробку. Банери ж не переробляються, їх можна використовувати повторно. З банерів можна шити сумки, які потім теж дуже довго використовуються, оскільки це дуже зручний і стійкий матеріал», – розповіла Наталія Войтова, членкиня ГО «Зелена коробка».
У «Зелену коробку» занесли свої агітки наразі лише три кандидати. Серед них і Андрій Москаленко. Протягом виборчої кампанії він не використовував білбордів, лише сітки, які люди вішали на балконах. Їх було понад дві сотні. Більшість віддали на переробку. Нероздані газети та інший друкований матеріал також вже на сортувальні.
«Ми декларували на початку, що ми будемо робити мінімальні видатки на рекламу. Ми хочемо, щоб тепер агітаційний матеріал, який залишився, йшов на переробку. Крім того, з'явилася пропозиція від «Зеленої коробки», що вони готові приймати її до себе на сортування», – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова.