Америка не хоче конфронтації з Росією через Україну

СвітVolodymyr Balyta, 26 лютого 20148340
Америка не хоче конфронтації з Росією через Україну
фото ria.ru
Джон Керрі

США не хочуть конфронтації з Росією з приводу ситуації в Україні. Про це 26 лютого заявив держсекретар США Джон Керрі.

Джон Керрі висловив надію, що Москва не буде втручатися в українські справи. «Ми ясно говоримо, що будь-яка країна повинна поважати територіальну цілісність, суверенітет України. Росія сказала, що вона буде так робити, і ми думаємо, що важливо, щоб Росія стримала своє слово», - заявив Керрі в ефірі телеканалу NBC, передає РИА Новости.

За його словами, Вашингтону і Москві не слід влаштовувати старе протистояння часів «холодної війни» щодо України і США «не шукають конфронтації» з Росією.

Нагадаємо, що 26 лютого президент Росії Володимир Путін доручив Міністерству оборони здійснити несподівану комплексну перевірку боєготовності Західного і Центрального військових округів, з яким межує Україна. Путін доручив перевірити здатність військ до дій при вирішенні кризових ситуацій, що становлять загрозу військовій безпеці Росії, а також ситуацій антитерористичного, санітарно-епідеміологічного і техногенного характеру. За розпорядженням Путіна, війська Західного округу, частина військ Центрального, а також інші роди військ підняли по тривозі.

Згодом міністри оборони країн НАТО заявили, що продовжуватимуть підтримувати суверенітет та незалежність України, її територіальну цілісність, демократичний розвиток і принцип непорушності кордонів, як ключові чинники стабільності і безпеки в Центральній і Східній Європі та на континенті в цілому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук