Американська компанія офіційно стала власницею одеського стадіону «Чорноморець»

За даними ЗМІ, американська компанія AllRise Capital Inc. має російських керівників

Стадіон «Чорноморець» був побудований до чемпіонату Європи з футболу 2012 року

Американська компанія Allrise Capital Inc. офіційно стала власницею одеського стадіону «Чорноморець», придбавши його за 193,8 млн грн. Як повідомив Фонд гарантування вкладень фізичних осіб, відповідний договір купівлі-продажу підписали ще 16 липня.

Allrise Capital Inc (США) виграла аукціон з продажу «Чорноморця» ще 22 травня. Утім, як пише «ЛІГА.Бізнес», 11 червня Шевченківський районний суд Києва наклав арешт на стадіон, через що укласти договір із американською компанією було неможливо. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оскаржив це рішення у Київському апеляційному суді 2 липня.

Компанія Allrise Capital Inc., яка займається «інвестиційною діяльністю», зареєстрована у 2016 році і має російський менеджмент. За інформацією «Думской», генеральним директором Allrise Capital Inc є Руслан Зінуров, виконавчим директором – Михайло Трубчик. У реєстраційних документах також згадується Владімір Євсєєв.

Стадіон «Чорноморець» відкрили 1936 року та реконструювали у 2011-му як запасну арену до Євро-2012. З моменту реконструкції він належав АТ «Імексбанк», який збанкрутував у 2015 році.

Стадіон вперше виставили на аукціон ще у 2016 році за 1,13 млрд гривень, проте його вдалося продати лише з 21-ї спроби за майже у шість разів меншу суму. Отримані від продажу кошти підуть на погашення боргів «Імексбанку», у якому арена виступала заставним майном.

Сукупна площа приміщень стадіону становить 80,28 тис. м2. Крім самої арени, у лоті продавали також готель, бізнес-центр, музей, парковку та клубний магазин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук