Антивірус Касперського спеціально налаштували для пошуку секретних документів США

СвітРоман Ганкевич, 12 жовтня 20172540
Компанія Kaspersky Lab тісно співпрацювала з ФСБ РФ

Фахівці Лабораторії Касперського додали в свій антивірус спеціальну приховану функцію для пошуку секретних документів уряду США. Про це написала The Wall Street Journal із посиланням на обізнане джерело.

Співрозмовник видання повідомив, що про це йдеться в результатах дослідження роботи програмного забезпечення американськими експертами. Зокрема, антивірус Касперського шукав на комп'ютерах файли, де зустрічалося словосполучення «цілком таємно». Крім того, в його пошукові запити були також додані кодові назви секретних програм США.

При цьому зазначається, що відповідне налаштування було додано за розпорядженням російських спецслужб і за сприяння співробітників Лабораторії Касперського.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські хакери викрали секретну інформацію у американського Агентства національної безпеки. Згідно з наявними даними, потрібні дані вони змогли добути через антивіруси компанії Лабораторія Касперського, встановлені на комп'ютерах підрядника АНБ.

Варто зазначити, що у вересні державним установам США заборонили використовувати програмні продукти Касперського, заявивши про загрозу національній безпеці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук