Аварійно-відновлювальні роботи у львівській СШ №44 коштуватимуть ₴770 тис.

Роботи планують завершити до середини серпня

Львівська СЗШ № 44

У середу, 5 липня, міська комісія з питань ТЕБ і НС погодила рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт у СЗШ № 44. Загальна вартість відновлювальних робіт – понад 770 тис. грн. Ремонтні роботи у школі планують закінчити до 15 серпня. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«У березні склалася аварійна ситуація в 44-тій школі, де обвалилася залізобетонна балка на сходовій клітці між 2-м і 3-м поверхом. У квітні було обстежено повністю всю будівлю школи і також сходові клітки, і було виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт. На даний час проект пройшов погодження по експертизі. Загальна вартість робіт складає 771 753 грн», – розповіла в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

У березні в школі обвалилася залізобетонна балка

Роботи виконуватиме ЛКП «Рембуд», з яким управління освіти уклало угоду. Як зазначив директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко, зараз ведуть роботи з підсилення двох сходових маршів. Закуплені необхідні елементи, з яких зроблять спеціальні підсилюючі конструкції. «Це найдешевший варіант з того, що ми розглядали. До 15 серпня плануємо ці роботи завершити», – пояснив Віктор Писаренко.

Нагадаємо, 16 березня у школі №44, що на вул. Пстрака, 1, обвалилася залізобетонна балка на сходовій клітці між 2 і 3 поверхами. Ніхто з учнів і персоналу школи не постраждав. 17 березня міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення оперативно провести відновлювальні роботи у СЗШ № 44 та обстежити всі школи і садочки міста. Для учнів, які навчалися у СЗШ №44, було організовано навчання в навчальних закладах, що розташовані поблизу школи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук