Авторитетні міжнародні організації не направляли своїх спостерігачів на вибори ДНР і ЛНР, - МЗС

СуспільствоРоман Ганкевич, 2 листопада 20140

У зв'язку з участю іноземних громадян у «спостереженні» за незаконними «виборами» на Донбасі, МЗС України зазначило, що жодна авторитетна міжнародна організація і жодна демократична держава світу не визнає цих псевдовиборів і не направляла на них своїх спостерігачів.

Про це йдеться в офіційній заяві розміщеній на сайті відомства у неділю, 2 листопада.

«Своїм приїздом до Донецька і Луганська області ці самопроголошені спостерігачі – представники маргінальних політичних сил – порушили законодавство України, що матиме для них відповідні правові наслідки. Україна розглядає ці псевдовибори як такі, які проводяться всупереч встановленому Конституцією та законами України порядку виборів органів влади та містять ознаки вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади. Службою безпеки України вже відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину», - написано у заяві.

Представники українського зовнішньополітичного відомства закликали міжнародних партнерів приєднатися до держав і організацій, які вже засудили ці псевдовибори, а також відмежуватися від будь-яких заяв і оцінок згаданих псевдоспостерігачів як від таких, які не відображають офіційну позицію відповідної держави або організації.

Нагадаємо, сьогодні Служба безпеки України попередила, що іноземці, які прибули на підконтрольні бойовикам території для «спостереження» за псевдовиборами ДНР і ЛНР, будуть оголошені персонами нон-грата в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук