Безкарність явних ворогів України радикалізує суспільство, – Сергій Висоцький

Українське суспільство радикалізується через безкарність осіб, які придушували Євромайдан, допомагали російському вторгненню, і є агентами впливу Кремля в Україні.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Сергій Висоцький коментуючи заворушення в Києві, внаслідок яких розгромлено офіс, який нібито належить Віктору Медведчуку, та відділення «Сбербанку Росії».

«Я не є прихильником погромів. Політичні проблеми треба вирішувати парламентськими методами. Проте зазначу: безкарність осіб, які брали участь у плануванні й фінансуванні «Русской вєсни» (як той самий Медведчук); які є агентами впливу Кремля на внутрішньополітичну ситуацію; які підривають основи української державності, – вона провокує такі радикальні прояви з боку українських патріотів. З боку громадян, які відчувають свою причетність до Майдану, до фронту, до захисту України від агресії Російської Федерації», – пояснив представник «Народного фронту».

Сергій Висоцький наголосив, що правоохоронці і влада не виконують численних конкретних вимог щодо боротьби з російською агентурою всередині України.

«Влада своєю бездіяльністю змушує радикально налаштованих громадян діяти. Парламент, який не голосує за проекти «Народного фронту» щодо санкцій проти Януковича, і про конфіскацію вкрадених ним коштів. Президент, який не реагує на численні вимоги притягнути до відповідальності Медведчука та інших агентів російського впливу до відповідальності. СБУ і Генпрокуратура, які спочатку повідомляють про плани Кремля з дестабілізації України, – але потім не проводять роботу ані з профілактики, ані з кримінального переслідування людей, які явно, щодня намагаються дестабілізувати ситуацію. У нас досі працює бізнес, який фінансує проросійські партії, і навіть партію Путіна в самій Росії. У нас в парламенті досі є люди, які брали участь в узурпації влади Януковичем. Люди, які розхитують державу, але все ще чомусь перебувають у полі легітимної політики. Тому громадяни не бачать справедливості й невідворотності покарання за злочини», – пояснив Висоцький.

Він закликав владу й політиків об’єднатися в боротьбі з російською агресією.

«Я ще раз закликаю всі гілки влади, всіх колег у парламенті об’єднатися для протидії справжнім загрозам і викликам, котрі можуть привести до краху державності. Ці загрози насамперед пов’язані із зовнішньою агресією Росії. Влада має показати активну позицію в боротьбі з російськими агентами впливу і з реваншем», – підсумував Сергій Висоцький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук