Більше половини українців готові зі зброєю захищати країну, – соціологи

Більш ніж половина українців (54%) готові в разі виникнення відповідної загрози відстоювати територіальну цілісність країни зі зброєю в руках, йдеться в результатах опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Цей показник майже вдвічі більший, порівняно з 2012 роком.

Таких людей найбільше на заході та в центрі країни – дві третини жителів. У той же час 52% жителів східних регіонів не готові захищати країну, 26% – готові, 22% – не визначилися. Патріотично налаштованих більше серед чоловіків, україномовних і більш забезпечених, уточнюється у дослідженні.

Крім того, майже 60% опитаних підтримують святкування Дня захисника України 14 жовтня, а 56% – не підтримують скасування святкування Дня захисника вітчизни 23 лютого. Перших більше на заході, друге – на півдні і сході.

«Цікаво, що встановлення свята 14 жовтня однаково підтримують як чоловіки, так і жінки. У свою чергу, також немає різниці між статями у питанні засудження ініціативи скасування святкування 23 лютого: це в рівних ступенях не підтримують як більшість чоловіків, так і більшість жінок. При цьому майже половина (45%) прихильників ідеї встановлення 14 жовтня Днем захисника України не підтримує скасування святкування радянського свята», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 49% опитаних підтримують ідею визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за державну незалежність України, 29% – не підтримують.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук