Бійці АТО пікетували ЛОДА через неможливість отримати свою землю

Право власності на ділянки у Білогорщі не видають через помилку у проектуванні

Головні новини Львова 26.05Богдан Опока, 26 травня, 16:46 1744 2

У вівторок, 26 травня, Львівську облдержадміністрацію пікетували атовці, які не можуть отримати свідоцтво про право власності на земельні ділянки у Білогорщі. Основна проблема в тому, що частину ділянок помилково запроектували на території сусіднього району. Висловити протест прийшли понад двадцять людей. Вони заявили, що їх було би більше, якби не карантинні обмеження.

Понад 600 бійців АТО та їх родичі вже три роки намагаються отримати право власності на землю у Білогорщі. Ділянки для учасників бойових дій запроектували ще у 2017 році на території Зимноводівської сільради.

Спершу за розподіл відповідав Держгеокадастр, потім ЛОДА, а тоді новостворене Зимноводівська ОТГ. Та документів досі не отримали.

«Можливо, хтось розраховував будуватися там, бо має якісь збереження. Можливо, хтось хоче продати, щоб мати на лікування чи покращення побутових умов. Ця ділянка певним чином хлопцям допоможе і покращить їхнє становище у тому тяжкому світі. Багато хто розраховував на ту ділянку, а тут три роки ходимо туди-сюди», — розповідає учасник бойових дій Денис Феник, який також не може отримати право власності.

Пікетувальники також розповіли, що не зможуть отримати допомогу від Львова у розмірі 100 тис. грн, адже обрали ділянку. А у результаті не отримали нічого.

За свій кошт учасники бойових дій розробили технічну документацію, на це витратили понад 1 млн грн (з кожного майже по 1500 грн). Та землю у власність все ж не отримали. За проектом тут мала бути 471 ділянка з дачними будинками, а також 117 ділянок для ведення садівництва. Проте, як згодом дізналися, 13 земельних ділянок запроектовані на території вже сусіднього населеного пункту — с. Рясне-Руське. А це навіть інший район.

В ЛОДА ж пообіцяли: зібратися з бійцями вже у середу, 27 травня, за круглим столом. А також пояснили, чому бійці досі не отримали бажаних документів.

«Рясна-Руська ділянка зайшла на вашу ділянку. Тобто ми її забираємо з вашої ділянки і у вас залишається ось цей чистий квадрат. Чому ви її не можете зареєструвати? Бо вона заходить ось ледь-ледь», — пояснив заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук