Час мудрішати

Чому не можна голосувати за націоналістів?

БлогиПетро Ясень , 16 жовтня 2014 180 1
Петро Ясень
Журналіст, громадській діяч

Інші блоги автора

Тому, що подібно до польської «Солідарності» виведуть Україну на якісно новий рівень життя такий, як у Польщі, а потім на більш високий, наприклад в Італії. При цьому, буде демонтована стара система управління державою і багато «поважних» людей, які набивали та й тепер набивають свої кишені спочатку на негараздах – кризі економіки України, а потім на війні, опиняться якщо не за гратами, то принаймні без награбованого і можливості красти далі. Уявляєте – це жах!

Для «товстопузих» життя стане нестерпним, то й протидіють вони планам ВО «Свобода» всіма доступними засобами. Бо, дорогі мої Українці, наші співгромадяни «товстопузі» від сіл до великих міст поклоняються золотому тільцю – грошам.

Ви це добре самі знаєте, як знаєте і те,що для таких людей немає нічого святого, які б церкви вони не відвідували ретельно молячись, та які б храми не будували. Для них головне – прибуток, тобто гроші. Заради них вони обіцятимуть вам золоті гори і частину обіцянок до виборів дотримають, бо необхідно щоб їх обрали. Відомо, що на ремонт доріг, подарунки виборцям, агітацію були витрачені гроші. Їх необхідно повернути, бажано з прибутком. І починають вибудовуватись корупційні схеми. Тобто, так вкрасти, щоб на перший погляд все виглядало як отримання законного прибутку.

Від такого стану справ мені особисто страшно, бо чим далі це продовжується, тим глибше в болото ми загрузаємо. Можна й захлинутися…  

Вибори – це єдиний шанс коли проста людина може змінити життя на краще. Якби від нас нічого не залежало, то кандидати в депутати нас би не улещували, а так більшість з них робить ВСЕ, щоб тільки за них проголосували.

Тому поговоримо трішки про «брудні» виборчі технології, або як зробити так щоб людина сама проголосувала за кого треба певній політичній силі:

1). Роздають гречку, одежу, гроші – це називається підкуп, але довести практично не реально. Дома немає що їсти, хворі діти , бабуся, чоловік, жінка. Як не візьму, то пропаду. Як візьму, то мушу за них голосувати. Я ж чесна людина. Що мені робити?

Відповідь буде проста: беріть усе, що дають, бо воно у вас вкрадено! Голосуйте ж по совісті! Так ви повернете частину, що у вас вкрали і не будете мати гріха перед Богом.

2). Партії та кандидати (особливо нові) обіцяють гарне життя і зірки з неба на додачу. Зараз перед виборами так за все завзято взялися, ну просто любо подивитися. Нарешті в наше місто, село, район прийшли гарні чесні люди. Може й воно так, але як правило ці люди з інших міст віддалених від нас на сотні кілометрів і як вони себе зарекомендували там для простої людини з’ясувати не просто…

Тому, візьмемо трішки здорового глузду і подумаємо. Ще Ісус сказав:«По ділах їх пізнаєте їх». Якщо Ви людина відома у себе вдома своєю чесністю та доброчинністю, то чому йти на вибори, де Вас майже ніхто не знає? Бо так сказала Ваша партія? Яка теж розрекламована, а реальних справ майже немає? Цікаво, значить виходить , що там де Вас знають, Вас не оберуть!

Ось так виходить якщо відкинути пропаганду, а по простому кажучи – задурювання мізків. Звичайно можуть бути різні поважні причини, але вони є винятком з правил і не можуть розглядатись як система, а саме систему практично невідомих, зате багатих кандидатів від певних політичних сил на виборах нині ми спостерігаємо.

3. Особлива увага новим партіям. Там за надзвичайно приємними гаслами та обіцянками, нерідко обличчями відомих людей ховаються однопартійці  та однодумці колишнього диктатора Януковича, який привів війну на Українську землю. Не кажучи про зубожіння людей, розвал економіки і тд.

Слід пам’ятати, якщо на Вас тиснуть і Ви не можете про це заявити у правоохоронні органи в силу різних обставин, погоджуйтесь голосувати за кого вони хочуть, а у виборчій кабінці робіть СВІЙ вибір. Ніхто не має права перебувати разом з Вами у виборчій кабінці, ніхто не має права дивитись , що саме Ви відзначили у виборчому бюлетені.

Фотографувати бюлетень  і виносити незаповнений бюлетень з виборчої кабінки заборонено. Це карається Законом. У разі, коли Вам стало відомо про якісь майбутні шахрайські дії на дільниці, зайдіть або зателефонуйте у виборчий штаб конкуруючої політичної сили, напишіть листа у ЦВК. Тоді на дільниці напевно, буде все за законом.

За кого ж голосувати? Дозвольте перефразувати: який телевізор чи холодильник купляти? Відомого нам надійного виробника з системою гарантованої роботи, який береже свою репутацію чи дуже блискучий, з багатьма функціями, ще й привабливою ціною? Чому вибираємо техніку надійну і прогнозовану, а майбутнє своїх дітей та внуків, продаємо дияволу? Бо ми не здатні думати? Ні, не вірю, кожен сам собі повинен довести що він – Людина, що він – українець, що він –громадянин!

Ви знаєте тих, хто не злякалися ні репресій, ні куль! Разом ми збудуємо заможну могутню Українську державу!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук