Частка задоволених роботою мера львів’ян знизилась до 41%

Соціологи зафіксували зниження рівня задоволеності роботою Андрія Садового

Частка задоволених роботою мера львів’ян знизилась до 41%
Грибовицька трагедія негативно вплинула на рейтинг мера Львова

Кількість задоволених роботою міського голови Андрія Садового серед львів’ян зменшилась до 41%. Про це свідчать результати соціологічного опитування, оприлюднені 5 липня. На думку соціологів, така оцінка рівня роботи мера Львова зумовлена трагедією на Грибовицькому сміттєзвалищі і подальшою «сміттєвою» кризою.

Як свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», станом на червень 2016 року роботою мера задоволені 41%, хоча у березні 2015 року таких було 70%.

Для порівняння – роботою голови ЛОДА Олега Синютки задоволені лише 21% мешканців Львівщини, а діяльністю керівника Львівської облради Олександра Ганущина – всього 10%. Хоча у випадку з керівниками ЛОДА та ЛОР є дуже велика частка осіб, які не змогли визначитись у цьому питанні – 39% та 60% відповідно.

На думку керівника соціологічної групи «Рейтинг» Олексія Антиповича, довіра до Андрія Садового знизилася через трагедію на Грибовицькому сміттєзвалищі.

«У місті була лише одна подія, яка вплинула на низхідні для Андрія Садового тенденції – це Грибовицька трагедія. І виключно з цим я би пов'язував зміну цих показників. Водночас у Андрія Садового залишається високий кредит довіри. Він був високий і залишається таким, хоча й знизився майже удвічі. Тому в плані електоральної підтримки чи в особистому ставленні до Андрія Садового я не бачу якихось катастроф», – заявив ZAXID.NET Олексій Антипович.

За його словами, довіра до Садового в області є вищою, аніж у самому Львові.

«У цьому дослідженні ми ще поставили питання про проблеми, які турбують населення. І бачимо, що для львів'ян значно суттєвішою, ніж для жителів інших міст, виявилася проблема сміттєзвалища. І порівняно з минулим роком кількість людей, яких вона турбує, зросла у чотири рази», – додав Олексій Антипович.

Зазначимо, що, згідно з дослідженням «Рейтингу», третина львів'ян звинувачує у Грибовицькій трагедії міську владу, ще 23% – обласну владу. Водночас у березні 2015 року лише 10% мешканців Львівщини вважали, що вирішення проблеми зі сміттєзвалищами має бути серед пріоритетів місцевої влади. Зараз таких уже 42% опитаних.

Для збільшення клікніть на зображення

Варто зауважити, що після Грибовицької трагедії «вирішення проблеми зі сміттєзвалищами» вийшло на друге місце серед основних пріоритетів мешканців Львівської області, хоча ще минулого року ця проблема була на 14 місці. Основним пріоритетом цього року, як і минулого, мешканці Львівщини вважають боротьбу з корупцією у місцевій владі.

P.S. У дослідженні соціологічної групи «Рейтинг» взяло участь 1200 повнолітніх мешканців Львівської області. Дослідження проводили 10-20 червня 2016 р. методом особистого інтерв'ю. Похибка опитування не перевищує 2,8%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук