Чехія засудила насильницьку анексію Криму Росією

СвітVolodymyr Balyta, 26 березня 20143850
Зал засідань Палати парламенту Чехії

Палата депутатів парламенту Чехії, яка є головною ланкою законодавчого процесу ЧР, у своїй резолюції засудила насильницьку анексію Криму Російською Федерацією. За відповідну постанову 25 березня з 179 присутніх депутатів проголосував 121. Проти постанови висловилося лише 16 комуністичних депутатів і один представник руху «Зоря прямої демократії».

Як повідомляє Радіо «Прага», захоплення території депутати назвали порушенням міжнародного права. Вони також звернулися до уряду у зв’язку з занепокоєнням положенням чеських емігрантів в Україні.

Депутати також підтримали уряд Чехії, якій веде переговори про спільні дії в рамках ЄС, НАТО та інших міжнародних організацій щодо врегулювання ситуації в Україні.

Законодавці також підтримали уряд Чехії, який, що стосується ситуації в Україні, має намір діяти солідарно з іншими країнами ЄС і НАТО. Однак, згідно з рішенням, Чехія не буде в структурах ЄС домагатися запровадження економічних санкцій проти Росії.

Нагадаємо, що США і Євросоюз ввели проти Росії індивідуальні санкції у зв'язку з анексією Криму: замороження активів і заборону на видачу віз у відношенні ряду осіб. Розмови про економічні санкції у ЄС тривають вже кілька тижнів, однак рішення поки не було. Країни G7 назвали дії Росії суперечать принципам і пригрозили Росії санкціями проти ряду секторів економіки в разі подальшої ескалації ситуації навколо України. Лідери семи світових держав домовилися про проведення саміту в Брюсселі у червні 2014 року замість участі у запланованому раніше саміті в Сочі у форматі G8.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук