<

Через будівництво на вул. Похилій у Львові руйнується будинок

Головні новини за 21 листопадаЗореслава Кадикало, 21 листопада 2014, 16:50 1592 0

На вулиці Похилій, 6 вже понад рік триває будівництво багатоповерхівки. Мешканці нарікають, що нову споруду зводять надто близько до їхнього одноповерхового будинку. Відтак будинок сунеться та тріщить.

«Будівництво йде, документів не показують, кажуть, що їм все дозволено. Сказали, що вони мають гроші, тому будуть платити і будувати. Один котлован вже другий рік там будують, а ще один, новий, приблизно місяць тому почали рити. Вони в темпі вальсу то будують», – розповіла мешканка сусіднього будинку пані Марія.

У Львівській міськраді розповідають, що будувати там мають право, проте забудовник мав би подбати і про сусідські будинки: укріпити їхні фундаменти, якщо потрібно, та подбати про благоустрій.

«Коли ведеться будова у вже сформованому середовищі, обов'язково мають бути досліджені фундаменти та споруди прилеглих будинків. Складається враження, що будівельник чи сама будівельна організація досить неохайно проводить роботи і тому повністю знищений благоустрій навколишніх будинків», – зазначив директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.

Нагляд за дотриманням усіх норм мала б вести інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю, проте влітку Кабмін заборонив проводити такі перевірки до кінця цього року.

«Станом на сьогодні я не можу сказати, яка ситуація відбувається на об'єкті, оскільки діє стаття 31 ЗУ про держбюджет, яка забороняє нам проводити перевірки до кінця року. Я так розумію, що це пов’язано з мобілізацією, із ситуацією, що відбувається в країні», – зазначив директор департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції Львівщини Роман Желих.

В інспекції також додали, що таку перевірку можна провести. Для цього потрібно, щоб мешканці звернулися зі скаргою до них, тоді інспекція матиме підставу звернутися до Кабміну, щоб ті надали дозвіл на проведення перевірки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук