Через санкції Росія втратила $100 млрд

СвітОльга Карабан, 23 червня 20145160

Російський опозиціонер Борис Нємцов переконаний, що Європа не зважиться на введення секторальних санкцій проти Росії, а Сполучені Штати Америки можуть піти на це в тому випадку, якщо Путін віддасть наказ ввести в Україну регулярні війська.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу Україна, інформує Сегодня.

Нємцов заявив, що санкції, які досі вводила Європа і Америка, носили, скоріше, символічний характер. Однак, навіть ці санкції призвели до відтоку $100 млрд США з РФ.

«Вони боляче били по друзях Путіна олігархах-мільярдерах (Тимченку, Роттенбергу, Сєченову). Тобто, створювали навколо Путіна неприємну нервозну атмосферу, однак, вони лише побічно вдаряли по російській економіці. Вдаряли вони таким чином: гроші «тікали» з Росії», – розповів російський опозиціонер.

Також він повідомив, що за перший квартал за оцінками експертів пішло понад $50 млрд, за перше півріччя, за оцінками експертів, «втече» понад $100 млрд.

«Це дуже погано, тому що це призводить до економічної кризи, спаду, бюджетного дефіциту. На регіональному рівні дикий бюджетний дефіцит: не вистачає ліків навіть для важкохворих, не будуються дороги, не ремонтуються будинки. Зростають тарифи і ростуть ціни. Це все результат символічних санкцій», – наголосив Нємцов.

Також він висловив переконання в тому, що найболючіші санкції – це санкції проти банківської системи Путіна.

«Я думаю, що ці санкції ніколи не будуть введені Європою. Ці санкції можуть бути введені США, якщо Путін дасть вказівку запровадити регулярні війська на територію України. Тобто, Кантемировску дивізію, Таманську дивізію, Іванівську дивізії ВДВ та інші», – додав Борис Нємцов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук