Червоноград мало не позбувся стратегічного об'єкта

Сьогодні депутати міськради відклали питання про передачу теплокомуненерго у концесію

СуспільствоВіталій Кубліков, 4 лютого 2016, 18:35 2350 4

Депутати Червоноградської міської ради вирішили передати теплокомуненерго у концесію. Стратегічний об’єкт міста мав перейти у приватні руки на 49 років. Цей процес запустили ще півроку тому депутати минулого скликання. На своїй останній сесії вони погодили створення конкурсної комісії, а «проштовхнути» питання мали вже новообрані депутати.

Під час сесії Червоноградської міської ради 4 лютого, на якій мали вирішити це питання, гостьові місця усі зайняті. Скандальне рішення у порядку денному під 13-им пунктом.

«Слова концесія там немає. Депутатів переконували – я був свідком – в тому, що це просто створюється комісія для того, щоб розглядати питання чи потрібно передавати, чи не потрібно. Але вчитавшись в положення про цю комісію, це є прямий шлях до концесії», – підкреслив депутат Червоноградської міської ради Дмитро Фартушок.

Тож в 10-тиденний термін після так званого технічного рішення депутатів розпочинається передача теплокомуненерго у концесію. Під час цієї процедури з’являються невідомі учасники конкурсу. Це збурило активну громаду Червонограда.

«Ми, на жаль, маємо вже декілька фактів в місті Червонограді і в Сокальському районі, де ми віддали в приватну власність об’єкти, і по сьогоднішній день ми не можемо вернути їх назад», – пояснив активіст «Самооборони» Червонограда Василь Сімчук.

Депутати від «Об'єднання «Самопоміч» наполягають на тому, щоб виключити це питання з порядку денного. Мовляв, аж надто зацікавленими у комунальному гіганті були їх попередники.

«Спеціально зараз не закладали в бюджеті ні гривні в якусь розбудову, заміну чогось. Спеціально заганяють у мінус підприємство. Тобто, комусь це вигідно», – певен депутат Червоноградської міської ради Віталій Кравець.

Член парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Лев Підлісецький закликає міську владу шахтарського міста не квапитися з прийняттям таких рішень.

«Як на мене, було б правильно призупинити рішення попередньої міської ради, проконсультуватись з місцевою громадою, вивчити питання глобально, а тоді приймати зважене рішення», – порадив депутат Верховної Ради Лев Підлісецький.

У місті напередодні провели опитування, чи знають червоноградці бодай щось про передачу стратегічного об’єкту господарки міста у концесію. Більшість містян про це навіть не чули, тож депутати таки вирішили відкласти комусь таке важливе, але нещасливе 13 питання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук