ДБР розслідує кримінальні провадження, в яких фігурує Юрій Луценко

Кількість та деталі цих проваджень очільник ДБР не уточняв

У Державному бюро розслідувань є кримінальні провадження, учасником або можливим учасником яких є колишній генеральний прокурор Юрій Луценко. Про це директор ДБР Роман Труба повідомив в ефірі «Радіо Свобода».

«У нас є кримінальні провадження, де учасником чи можливим учасником, особою, яку необхідно допитати, де фігурує прізвище Луценко», – сказав він.

Як наголосив Труба, відкриття кримінального провадження - це реєстрація повідомлення чи заяви в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, що не свідчить про причетність особи до вчинення злочину.

«І на цьому етапі слідчі ДБР виконують суто технічну роботу і не впливають на цей процес. Наступний етап – це проведення розслідування, зібрання достатніх доказів і встановлення об’єктивних обставин. Саме цей етап, де слідчий повинен бути максимально професійним, оскільки лише від його слідчих дій залежить в подальшому кінцевий результат у кримінальному провадженні», – зауважив Труба.

Кількість та деталі цих проваджень Роман Труба не уточняв. Проте раніше Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою Юрієм Луценком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук