Делегація ООН отримала безперешкодний доступ до приміщень СБУ в усіх областях

СуспільствоАндрій Стець, 9 вересня 20162670

Делегація ООН з попередження катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання отримала безперешкодний доступ до приміщень Служби безпеки в усіх областях.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, голова делегації ООН Малкольм Еванс на підсумковій нараді за результатами візиту в Україну відзначив суттєвий прогрес, який відбувся в нашій державі з моменту попереднього візиту делегації у травні цього року.

Він особливо наголосив на високому рівні взаємодії зі Службою безпеки України. За його словами, делегація отримала безперешкодний і негайний доступ до усіх приміщень СБУ в різних регіонах країни, а також ознайомилася з документацією щодо роботи з особами, з якими проводяться процесуальні дії.

Співробітники СБУ передали голові делегації ООН оновлений інформаційний матеріал, який містить списки українських громадян, яких незаконно утримують представники так званих «ДНР» та «ЛНР», і які вважаються зниклими безвісти.

Також були передані свідчення звільнених людей, які піддавались тортурам та насильно утримувалися на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Доступ до неконтрольованих українською владою територій, за словами Еванса, залишається проблемою. Зокрема у делегації ООН виникли труднощі з вивченням стану утримання позбавлених волі осіб на цих територіях.

Зазначимо, 5 вересня делегація підкомітету ООН із запобігання катувань проінспектувала корпус слідчого відділу СБУ у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук