Денькович розповів, як бютівці обкрадали "Укрзалізницю"

29 вересня 2010128712

Екс-голова ЛОО ВО «Батьківщина», нардеп Іван Денькович звернувся до Генерального прокурора України Олександра Медведька, голови СБУ Валерія Хорошковського та міністра МВС Анатолія Могильова з проханням «провести розслідування діяльності «Корпорації Колійні ремонтні технології», робота якої містила ознаки злочину та загрози державним інтересам».

Як повідомив І.Денькович, 29 вересня під час прес-конференції у Львові, це звернення він озвучив за дорученням дев’яти народних депутатів і у цьому зверненні "йдеться про тих людей, які фактично обкрадають нашу державу і нашу область та країну".

Як зазначено у зверненні, засновником і президентом ТОВ "Корпорація Колійні ремонтні технології" є Ярослав Дубневич (депутат Львівської облради від фракції БЮТ.–ZAXID.NET), який веде "веде спільну діяльність з братом Богднаном Дубневичем". Організацію засновано 2003 року як підприємство, що займалося виготовленням деталей для Львівської залізниці.

"На сьогодні до основного напрямку діяльності корпорації додалися ще три – будівельний, хімічний і комунальний. Таким чином на сьогодні Ярослав Дубневич став власником багатьох суб’єктів господарської діяльності", – каже нардеп. Серед них: виробниче підприємство ТОВ "Гарант-Львів", ВАТ "Городоцьке хлібоприймальне підприємство", ГО "Об’єднання підприємців Львівщини "КРОК", ТОВ "Агропромислове підприємство "Львівське", ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Галкерамзит", ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Інтертерм", ТОВ "Фінансова компанія "Енергія-інвест", ВАТ "Пустомитівський завод "Шляхзалізобетон", ТОВ "Виробниче підприємство Будінвест" (будівництво елітного житла, реконструкція будинків), ТОВ "Виробничо-наукова фірма "Галелектросервіс", ВАТ "Рівненський завод надміцних залізобетонних конструкцій".

"Як стало відомо з достовірних джерел, підприємства Ярослава Дубневича проводять активну діяльність, спрямовану на мінімізацію податкових зобов’язань і виведення коштів з легального обороту у тіньовий сектор. Здійснюється цей процес за допомогою конвертаційних центрів та суб’єктів господарської діяльності з ознаками "фіктивності", – каже Денькович.

Водночас, зі слів нардепа, упродовж першого півріччя 2010 року ТОВ "Корпорація Колійні ремонтні технології" реалізувало для Державного підприємства матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України "Укрзалізничпостач" товарів, робі ті послуг на суму 432 млн грн. "Під час розрахунків у цьому господарському процесі було виявлено значні розкрадання державних коштів, які належали "Укрзалізниці", – каже Денькович. Він зауважив, що у межах цієї схеми діє і "фіктивне" підприємство "Передзвін", за допомогою якого "Ярославом Дубневичем було знято готівкових коштів на суму 30 млн грн".

Відповідаючи на запитання про те, чи справді у одній з фірм, представлених у схемі, працювала юристом донька І.Деньковича, він відповів: "Так, але про ці схеми вона не знала".

Водночас Денькович зазначив: "Донедавна брати Дубневичі виступали головними фінансистами Львівської обласної організації ВО "Батьківщина". Не виключено, що частина коштів, отриманих злочинним шляхом, призначалася на фінансування партійної діяльності та підтримки лідера партії Юлії Тимошенко під час виборчої кампанії Президента України у 2010 році".

Зі слів Деньковича, інформацію про це йому надали "небайдужі до долі країни" люди у правоохоронних органах. Проте, чому він раніше не оприлюднив такої інформації, Денькович однозначно не сказав.

"Стало відомо, що нещодавно Ярослав Дубневич ініціював зустріч з головою Львівської ОДА Василем Горбалем, заявивши про готовність виходу з фракції БЮТ та припинення фінансування "Батьківщини", а також готовність кандитування у органи місцевого самоврядування від провладної партії", – зазначено у зверненні.

Відтак, нардеп просить державну владу зреагувати, а правоохоронні органи – порушити кримінальну справу за наведеними фактами.

Разом з тим, він зазначає, що в управлінні Хорошковського зібрано усі документи щодо цієї справи. "Бо йде затримка якраз керівником СБУ по відкриттю кримінальної справи. Тому звертаюсь і до Президента України, і до генерального прокурора проявити принциповість", – додав Денькович.

Як інформував ZAXID.NET , 28 вересня під час партійної конференції Львівської обласної організації ВО "Батьківщина" 258 делегатів проголосували за виключення із партії народного депутата України Івана Деньковича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук