Депутати Львівської облради визнали незадовільною роботу ЛОДА часів Януковича

На засіданні сесії Львівської обласної ради 3 червня депутати визнали незадовільною роботу Львівської ОДА з виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2013 рік. Це рішення підтримали 84 депутати.

Під час обговорення депутати наголосили на тому, що програма розвитку не була виконана у 2013 році і вважають її провальною.

У проекті рішення про оцінку роботи ЛОДА було прізвище останнього голови облдержадміністрації часів Віктора Януковича Олега Сала. Голова бюджетної комісії Ярослав Качмарик запропонував вписати прізвища ще двох голів облдержадміністрації у 2013 році – Михайла Костюка та Віктора Шемчука. Однак, депутати підтримали пропозицію Олександра Ганущина про те, щоб голосувати за незадовільну оцінку без прізвищ тодішніх голів облдержадміністрації.

Нагадаємо, що депутати не захотіли слухати звіт директора департаменту економічного розвитку торгівлі та промисловості облдержадміністрації Миколи Довби, наголосивши, що звітувати повинна голова ЛОДА Ірина Сех, яка сьогодні перебуває у Києві на засіданні Верховної Ради України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук