Депутати проти будівництва сміттєпереробного заводу в Новому Роздолі

Місце для сміття

Головні новини за 25 червняНовини Львова, 25 червня 2012, 20:36 906 0

На відкриту сесію зібралися близько сотні депутатів селищних рад та мешканці Миколаївського району. Усі одностайно проти будівництва сміттєпереробного заводу на території району.

Проти виступила і "Свобода", яка має більшість в районній раді. При цьому, кілька тижнів тому ця ж партія вимагала закриття Грибовицького сміттєзвалища та відкриття нового полігону. Однак, виявилось, що ані мешканці, ані депутати, не знають проти чого насправді виступають.
У Львівській мерії говорять : наразі територію підприємства "Сірка" розглядають як один із можливих майданчиків під майбюутній полігон. Однак ані конкретного рішення, ані жодного плану у міста ще немає.

Ось це територія підприємства, де колись добували сірку. Зараз тут пустка. Земля виснажена, використовувати для сільського господарства її не можна.

Відтак будівництво - чи не єдина можливість використовувати цю землю. Та допоки депутати мудрують та використовують тему сміттєзвалища для здобування голосів напередодні виборів. Миколаївський район потопає у смітті. Чи не у кожному селі є ось такі самовільні сміттєзвалища.

Та допоки обласна рада погоджує земельну ділянку. У Львівській мерії планують показати представникам громади, депутатам як працюють європейські сміттєпереробні заводи та полігони в Угорщині або ж Австрії. І лише після усіх погоджень з посадовцями та громадою, кажуть у мерії, розроблятимуть проекти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук