Держспецзв'язку просить ще два місяці на перевірку системи електронного декларування

Для якісного обстеження системи електронного декларування потрібно два місяці, а не два дні, заявив голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України генерал-майор Держспецзв'язку Леонід Євдоченко.

«Для експертизи такої системи потрібно 2 місяці, а ми працювали дві доби. Тому навіть якщо ті вразливості, що знайдені, будуть вирішені, то казати про готовність системи буде неможливо», – наголосив Євдоченко, якого цитує «Українська правда».

Передача зауважень експертів Держспецзв’язку розробнику програмного коду та членам Національного агентства з питань запобігання корупції ще не відбулась, однак всі документи передадуть найближчими годинами, зазначив Євдоченко.

Щодо можливої дати отримання атестата відповідності системи е-декларування Євдоченко відмовився уточнити подробиці.

Нагадаємо, за два дні до старту системи електронного декларування Держспецзв’язку опублікувала рішення про невидачу атестату відповідності. Серед аргументів відомство вказало на невідповідність функціоналу реєстру, а також невідповідність вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації в обсязі функцій, передбаченому у технічному завданні на створення цієї системи.

Цей проект входить до переліку умов Євросоюзу для лібералізації візового режиму з Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук