Деякі актуальні уроки від Порошенка для Зеленського, а також для всіх нас.

Чини справедливість, а не вибудовуй владу під себе.

БлогиБогдан Панкевич , 19 листопада 0
Богдан Панкевич
Громадський діяч
  1. Утверджуй не залежну від особистостей справедливу владу, а не вибудовуй владу під себе.

«Ручна» прокуратура. Залежні від влади суди. Нереформована поліція. Замість знищувати корупційні схеми їх переформатовують під власні інтереси. Злочинців та олігархів не чіпають, бо вони мають на тебе багато компромату. Негідників залишають на владних посадах, бо вони обіцяють «забезпечити» тобі вибори.

Вони всі тебе “кинуть” при першій нагоді.

Ти втратиш владу і вся система “ручного управління” обернеться проти тебе.

Тому вибудовуй незалежну, справедливу систему влади, стійку до будь-якої зміни владних персон. Тоді при втраті влади ти зможеш розраховувати на справедливість і неупереджене застосування законів.

  1. Затуманений народ, що піддається на маніпуляції, не здатний обрати гідну владу.

Радянська влада тримала людей у стані бідності та наївності, це технологія всіх авторитарних режимів. У нас ніби-то демократія, але система влади і філософія влади залишилися тоталітарними.

Коли хтось інший більш талановито зуміє маніпулювати людьми, то вчорашні прихильники кричатимуть на тебе «розіпни!». Бо їх не навчили критично мислити і не розвинули у них імунітету до популізму та маніпуляцій.

Так само, як ти у свій час прийшов до влади завдяки популізму та нереальним обіцянкам - так само більш талановитий брехун і маніпулятор переможе тебе на чергових виборах. І ти нічого не зможеш вдіяти. Бо не було у тобі правди - у більшості твоїх слів і вчинків. Окремі гарні твої здобутки не будуть визначальними, конкуренти зможуть тебе перемогти.

  1. Поважати людей, плекати і шанувати еліту.

Просвіта і Правда – лише вони здатні оберегти людей від маніпуляцій. Лише відпорні до маніпуляцій люди не будуть вибирати у владу тих, хто може нищити державу.

Голос моральних авторитетів повинен звучати твердо і гучно, бути орієнтиром для виборців. А суспільство повинно захищати свою справжню еліту від нападок і знецінювання.

Продажна і тупа «еліта» - це зло і сором для нації.

Та влада, яка зуміє нейтралізувати вплив олігархічних ЗМІ і забезпечить справді незалежні, громадські ЗМІ – вона виховає свідомого, думаючого виборця. Таким вчинком влада виявить повагу до власних громадян.

Така влада буде прославлена в українській історії.

  1. Один громадянин – це один голос на виборах.

Лише свідомі, відповідальні виборці є гідними мати незалежну розвинену державу. Голос кожного виборця – це крок до прогресу, або до занепаду.

Це власне ми, виборці, вже третє десятиліття віддаємо владу в руки нездарів, або негідників. Ми самі є причиною занепаду України, причиною майданів, воєнних втрат і розрухи.

Демократія є злом, якщо виборець не є відповідальною людиною.

  1. Кров мучеників – Небесної Сотні та Воїнів-захисників – заблокувала владу Зла і дала нам шанс.

Ми цей шанс не реалізували.

Віддавши владу після Майдану в руки корупціонерів ми зневажили жертву Небесної Сотні.

Віддавши цього року всі важелі влади в руки маніпуляторів ми зневажили жертву Воїнів-захисників та поставили під загрозу незалежність держави. Наша надія – українська молодь – також виявилася цілком наївною, не розуміла необхідності мати незалежні гілки влади.

Ціна дорослішання і розумнішання може виявитися дуже високою.

  1. Влада всі роки ігнорувала потребу наведення порядку із нашою землею і допровадила до загрози катастрофи.

Господь кожному дає розум і волю чинити на свій розсуд. Нам дав ще й неймовірне стратегічне багатство. Ми його втрачаємо виключно завдяки власній безвідповідальності.

Попередня влада не навела порядок з обліком земель і не запровадила цивілізований ринок в інтересах українців. А ми не прикладали зусиль, щоб це вимагати.

Обранням і забезпеченням монополії теперішній владі ми самі себе загнали у пастку.

Зомбування населення олігархічними ЗМІ, наївні та безвідповідальні власники земельних паїв, монополія аферистів на державну владу – як цьому протистояти?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук