Для працівників Львівського університету збудують житло у Рясному

Візуалізація майбутнього комплексу

На земельній ділянці на вул. Івана Величковського, 84, що закріплена за ЛНУ ім. Івана Франка, планують звести комплекс багатоповерхівок. У цих будівлях буде передбачено приблизно 50 квартир для працівників університету, які вони зможуть купити за пільговими цінами.

Як інформує «Львівський портал», університет незабаром підпише інвестиційну угоду з ТзОВ «CNL Grouр» на 4,6 млн грн. Саме таку грошово-вартісну оцінку земельній ділянці дав Держгеокадастр України. За ці кошти в університету планують відремонтувати аудиторії, зокрема кабінети фізики.

Квартири працівники університету зможуть купити за ціною 7,5 тис. грн за 1 м2, мінімальна ціна для інших покупців становитиме близько 11,5 тис. грн за 1 м2. Пільгова ціна для освітян є обов’язковою частиною інвестиційної угоди. Площа земельної ділянки, де хочуть зводити багатоповерхівки, становить приблизно 0,5 га.

Загалом для працівників ЛНУ у житловому комплексі на Величковського виділять лише 11% від усього житла, це десь орієнтовно 47-49 квартир.

Зараз забудовник готує документи, щоб отримати містобудівні умови та обмеження в мерії. Після цього ще необхідно буде отримати дозвіл на початок будівельних робіт від ДАБІ. Саме на цьому етапі освітяни, що хочуть придбати житло у першій черзі будівництва (це 3 під’їзди) мають внести першу суму – 50% від вартості.

Саме будівництво першої черги триватиме, за розрахунками забудовника, близько півтора роки. Увесь комплекс планують звести за 5 років. Усього комплекс складатиметься з трьох секцій, перші дві матимуть 9 поверхів, а третя – 11. Через високий рівень води і проблемні ґрунти підземного паркінгу під житловим комплексом не передбачається.

За даними аналітичної системи YouControl, засновниками ТзОВ «CNL Grouр» є Ганна Катревич та Олександр Мицянка з Хмельницького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук